Liste over påmeldte
Filefjellrennet slalom Jenter klasse 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112889 | Matilde Munkelien | J8 | Ljan | | 113164 | Mie Steen-Olsen | J8 | Heming | | 114817 | Josephine Granerud | J8 | Ljan Alpin | | 115124 | Anniken Langfeldt | J8 | Asker skiklubb | | 115414 | Aurora Elen Telje | J8 | Ljan IF | | 117107 | Maria Lindheim Weisæth | J8 | Høybråten og Stovner I.L. | | 117175 | Josephine Grys | J8 | Asker Skiklubb | | 117265BET | Ane Bergan | J8 | Sørkedalens Idrettsforening | | 117295 | Olivia Kollandsrud | J8 | Ljan Alpin | |
Filefjellrennet slalom Gutter klasse 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112771BET | Bendik F. Kvammen | G8 | Ljan IF | | 113166 | Sander Steen-Olsen | G8 | Heming | | 113422BET | Mathias Bjørgan | G8 | Stabæk Alpin | | 115263BET | Oscar Zimmer | G8 | Ljan IF | | 115350 | Thomas Altmann | G8 | Ljan | | 115507BET | Kristoffer Alfredsen | G8 | Stabæk Alpin | | 116404 | Adrian Minde Hunshammer | G8 | NeRo Alpin | | 116819BET | Ulrick Meyer | G8 | Ready | | 116903BET | Gard B. Thomas | G8 | Stabæk Alpin | | 117018BET | Eivind Strand Osmo | G8 | Brumunddal Alpin | | 117060BET | Vetle Karlsen | G8 | Brumunddal Alpin | | 117210BET | Alexander Solheim | G8 | Sørkedalen Idrettsforening | | 117297 | Martin Kollandsrud | G8 | Ljan Alpin | | 117353 | Mathias Skaaland Larsen | G8 | Hemsedal IL | | 117507 | Sivert With | G8 | Asker skiklubb | | 117545BET | Martin Havsgård | G8 | Ljan Alpin | |
Filefjellrennet slalom Jenter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 115336BET | Bianca Bakke Westhoff | J9 | stabæk | | 116784BET | Tonje Myrvåg | J9 | Hakadal Alpin | | 117108 | Mone Myrvold | J9 | Høybråten og Stovner I.L. | |
Filefjellrennet slalom Gutter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112335BET | Simon Kollevold Haakerud | G9 | Stabæk Alpin | | 112455BET | Johann Meyer | G9 | Ready | | 112498BET | Olav Bergan | G9 | Ready | | 112873BET | Petter Andresen | G9 | Ljan Alpin | | 113599 | Mathias Sommerseth | G9 | Bærums Skiklub | | 116059BET | Olav Solheim | G9 | Ready | | 117020BET | Mathias Ringen Frantzen | G9 | Brumunddal Alpin | | 117022BET | Eirik Skår | G9 | Brumunddal Alpin | | 117023BET | William Pollen | G9 | Brumunddal Alpin | | 117049BET | Raymon Meeder | G9 | Asker Skiklubb | | 117503 | Eirik Ranheim Kveno | G9 | Asker Skiklubb | |
Filefjellrennet slalom Jenter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112387BET | Elise Adriane Telje | J10 | Ljan IF | | 112516 | Katrine Groth Eggar | J10 | Kongsberg IF | | 112772BET | Maren F, Kvammen | J10 | Ljan IF | | 113141 | Tiril Frisk Vinje | J10 | VS-alpin | | 113167 | Maiken Steen-Olsen | J10 | Heming | | 115374BET | Camila Smith-Erichsen | J10 | Ljan IF | | 116117BET | Hedda Gundersen Gullikstad | J10 | Ljan IF | | 116405 | Antonie Minde Hunshammer | J10 | NeRo Alpin | | 116904BET | Frida B. Thomas | J10 | Stabæk Alpin | | 117019BET | Ingeborg Strand Osmo | J10 | Brumunddal Alpin | | 117104 | Fride Åmbakk | J10 | Ørsta alpin | | 117182 | Sophie Clementina Grys | J10 | Asker Skiklubb | | 117354 | Andrea Skaaland Larsen | J10 | Hemsedal iL | |
Filefjellrennet slalom Gutter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 115349 | Herman Altmann | G10 | Ljan | | 117476 | Andreas Viken | G10 | Høybråten og Stovner I.L. | | 117546BET | Henrik Havsgård | G10 | Ljan Alpin | |
Filefjellrennet slalom Jenter klasse 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 113181BET | Anine Midttun | J11 | Heming | | 113572 | Frida Varpe | J11 | Ljan Alpin | | 115264BET | Julie Zimmer | J11 | Ljan IF | | 116564BET | Aurora Horn | J11 | Ready | | 116675BET | Ingrid Hamnes | J11 | Ullensaker skiklubb | | 116760BET | Mille Richardsen | J11 | Stabæk alpin | | 116936 | Marte Berg Edseth | J11 | Ready | |
Filefjellrennet slalom Gutter klasse 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 115125 | Alexander Langfeldt | G11 | Asker skiklubb | | 115311 | Trym Haug | G11 | Stabæk Alpin | | 115324BET | Petter Svarve Wibstad | G11 | Stabek | | 116077BET | Filip Svendsen Selvik | G11 | IRS | | 116774BET | Nikolai Klakegg | G11 | Ready | | 116826 | Markus Rekkedal Åmbakk | G11 | Ørsta il Alpin | | 116937 | Ola Berg Edseth | G11 | Ready | |
Filefjellrennet slalom Jenter klasse 12-13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112796 | Mathilde Kollandsrud | J13 | Ljan Alpin | | 112832BET | Anniken Ruud | J13 | Kjelsås | | 112833BET | Emilie Ruud | J13 | Kjelsås | | 112890 | Mie Munkelien | J13 | ljan | | 115351 | Julie Altmann | J13 | IRS | | 116222 | Ida Ulshagen Øye | J13 | Gol IL | | 116865 | Tea Uggerud-Hunt | J13 | Asker | | 116908BET | Kristine Hovind | J13 | Lillehammer Skiklub | | 117069 | Maria Opdal | J13 | Jotunheimen IL | | 117086 | Guro o Kvammen | J13 | ØRSTA IL ALPINT | | 117257BET | Alexandra Smith | J13 | IRS | | 117362BET | Sophie Holten Wennberg | J13 | Ljan IF | |
Filefjellrennet slalom Gutter klasse 12-13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112336BET | Jørgen Kollevold Haakerud | G13 | Stabæk Alpin | | 112859BET | Fabian Wilkens Solheim | G13 | Heming | | 113041 | Aksel Lindbæk Gundersen | G13 | Heming | | 113105 | Herman Næss- Ulseth | G13 | Heming | | 113428BET | Hjalmar Bjørgan | G13 | Stabæk Alpin | | 113745BET | Andreas Alfredsen | G13 | Stabæk Alpin | | 114025BET | Eirik Anda | G13 | Stabæk Alpin | | 114980 | Marcus Sylte | G13 | Heming | | 115337BET | Max Bakke Westhoff | G13 | stabæk | | 115340 | Kristoffer Haugland | G13 | Hakadal Alpin | | 115407 | Lars Hegg | G13 | Trysilgutten | | 115971 | Georg Holter-Hovind | G13 | Ljan | | 115972 | Gustav Holter-Hovind | G13 | Ljan | | 116520BET | Peder Nesje | G13 | Stabæk Alpin | | 116688BET | Vegard Høysæter | G13 | Ready | | 116761BET | Vilhelm Richardsen | G13 | Stabæk alpin | | 116785BET | Kristoffer Myrvåg | G13 | Hakadal Alpin | | 116938 | Fredrik Berg Edseth | G13 | Ready | | 116944 | Jonas f Sira | G13 | Ørsta IL Alpin | | 117015 | Emil Enberget | G13 | Lillehammer Skilkub | | 117016BET | Fredrik Campbell Pedersen | G13 | Brumunddal Alpin | | 117021BET | Markus Ringen Frantzen | G13 | Brumunddal Alpin | | 117025BET | Petter Trosvik Molstad | G13 | Brumunddal Alpin | | 117028BET | Martin Bergseth | G13 | Brumunddal Alpin | | 117099 | Espen Åmbakk | G13 | Ørsta alpin | | 117183 | Alexander Stewart Grys | G13 | Asker Skiklubb | |
Filefjellrennet slalom Jenter klasse 14-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 113140 | Julie Frisk Vinje | J15 | VS-alpin | | 113246 | Tuva Telje | J15 | Ljan IF | | 115312 | Aurora Haug | J15 | Ljan IF | |
Filefjellrennet slalom Gutter klasse 14-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 112776 | Sebastian Melsom Johansen | G15 | Ljan | | 113535BET | Jonatan Carlsen | G15 | Ljan Alpin | | 113573 | Ola Varpe | G15 | Ljan Alpin | | 114914BET | Henrik Røa | G15 | Heming | | 115169BET | Fredrik Knudsen | G15 | Ljan Alpin | | 115320BET | Henrik l Riiser | G15 | Rælingen sk | | 116766 | Tomas Markegård | G15 | Hemsedal IL | | 116905BET | Borger B. Thomas | G15 | Stabæk Alpin | | 117017BET | Torgeir Strand Osmo | G15 | Brumunddal Alpin | | 117027BET | Håkon Gropen | G15 | Brumunddal Alpin | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse O - 81 år og | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse N 76-80 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse M 71-75 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse L 66-70 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse K 61-65 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse J 56-60 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse I 51-55 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse H 46-50 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse G 41-45 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse F 36-40 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse E 31-35 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse D 26-30 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse A 21-25 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse Junior 1 (16 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Kvinner klasse Junior 2 (18 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse N 81 år og eldr | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse M 76-80 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse L 71-75 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse K 66-70 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 116981 | Aril Hanekamhaug | M-K | Syril | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse J 61-65 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse I 56-60 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse H 51-55 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 116795 | Ole Jakob Eide | M-H | - | | 117190 | Per Skogsrud | M-H | HSIL | | 117193 | Ole Flatli | M-H | HSIL | | 117196 | Glenn Massey | M-H | HSIL | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse G 46-50 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse F 41-45 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 115415 | Trym Telje | M-F | Ljan IF | | 117111 | Ole Edvard Stovner Weisæth | M-F | Høybråten og Stovner I.L. | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse E 36-40 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse D 31-35 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 117024BET | Fredric Skår | M-D | Brumunddal Alpin | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse A 21-30 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 114868 | Lars e Myhre | M-A | Gjøvik | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse Junior 1 (16-17 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 117013 | Gard Ålrust | M-J-1 | Hemsedal IL | |
Filefjellrennet slalom Menn klasse Junior 2 (18-20 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 117187 | Kim Massey | M-J-2 | HSIL | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|