Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Rødland | | R | Klepp | 2 | Line Rødland | | A | Klepp | 3 | Hege Rødland | | R | Klepp | 4 | Sindre Tunheim | | R | Hå Skytterlag | 5 | Sindre Hole | | R | Klepp | 6 | Øyvind Espedal | | R | Gann | 7 | Sondre%7C Hansen | | R | Gann | 8 | Mathias Bø | | ER | Hå skytterlag | 9 | Ledig | | | | 10 | Karoline Bødtker | | J | Gann | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Kristoffer Bødtker | | R | Gann |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Scheie | | ER | Time | 2 | Olav Fuglestad | | J | Time | 3 | Kent Johan Pollestad | | J | Time | 4 | Hermann Wathne Tveit | | R | Gann | 5 | Ledig | | | | 6 | Tord Kjerstad | | ER | Stavanger Skytterlag | 7 | Ole Kristian K. Winterstø | | ER | Stavanger Skytterlag | 8 | Thomas Kvadsheim | | A | Stavanger Skytterlag | 9 | Christian Schrødahl | | R | Stavanger Skytterlag | 10 | Mathias Wathne Tveit | | J | Gann | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Christopher Dalgård Malmin | | ER | Gann | 14 | Jarle Kvinen | | J | Gann |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Aleksander Taanevig | | J | Farsund | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Tonje Anita Gjesdal | | ER | Klepp | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 0900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sjur N. Øverland | | ER | Gann | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 0945 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Halvor Amdal | | V73 | Gann | 2 | Vegard Blien Sjøveian | | J | Flikka | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Kristian Lunde | | V73 | Klepp | 14 | Frida Øvregaard Lunde | | A | Klepp |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torjus Ågedal | | V73 | Grindølen | 2 | Tollef Netland | | V65 | Kvinesdal | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Fredrik Mysse | | R | Sokndal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1115 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sondre Buch Vidringstad | | R | Lyngdal | 2 | Camilla Buch Vidringstad | | ER | Lyngdal | 3 | Roar Fredriksen | | R | Lyngdal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Even Kloster | | J | Rennesøy | 2 | Beate Aas | | R | Karmøy | 3 | Anders Leknes | | ER | Karmøy | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Knut Erik Sangolt | | R | Stavanger Skytterlag | 12 | Jens Løvø | | ER | Stavanger Skytterlag | 13 | Artur Wichulski | | J | Stavanger Skytterlag | 14 | Olav Bjelland | J | V65 | Haugesund |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1245 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Jarle Dybing | | J | Egersund | 7 | Marius Myklebust | | J | Egersund | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1330 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Sverre Vidringstad | | V73 | Kr.sand | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1415 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johanne Hagen | | J | Sand/Suldal | 2 | Tormod Moe | | J | Sand/Suldal | 3 | Jon Magne Fisketjøn | | J | Sand/Suldal | 4 | Alf Daniel Skåre Grov | | J | Sand/Suldal | 5 | Magnar Skåre Grov | | A | Sand/Suldal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Aleksander Taanevig | | J | Farsund | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Natalie Apeland | | A | Sand/Suldal | 14 | Anette Svensen | J | A | Sand/Suldal |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 2 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 3 | Terje Lassen | | V55 | Stavanger | 4 | Ledig | | | | 5 | Ståle Svela | | 1 | Bjerkreim | 6 | Vetle Mæle Skår | | 2 | Time | 7 | Sivert Skår | | 2 | Time | 8 | Kirsten Elin Bergsvik | | 4 | Finnøy | 9 | Sven Inge Ødegård | | 5 | Time | 10 | Baste Sudman | | 5 | Time | 11 | Ledig | | | | 12 | Trygve Borgen | | 5 | Stavanger | 13 | Ledig | | | | 14 | Per Jan Spødevoll | J | 1 | Bjerkreim | 15 | Nils Seldal | J | 5 | Klepp |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 2 | Kristin Bødtker | | 3 | Gann | 3 | Ivar Hole | | V55 | Klepp | 4 | klaus vikeså | | 4 | bjerkreim | 5 | Tor Åge Risnes | | 4 | Klepp | 6 | Håkon J Risnes | | 4 | Klepp | 7 | Terje Høyland | | 4 | Time | 8 | Krister Hole | | 4 | Klepp | 9 | Vegard Kyllingstad | | 3 | Klepp | 10 | Per Sverre Risa | | 4 | Time | 11 | Aage Espedal | | 3 | Gann | 12 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 13 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 14 | Helge Tveit | | 4 | Gann | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Tunheim | | 5 | Hå Skytterlag | 2 | Johan Holen | | 2 | Hå skytterlag | 3 | Paul Vaule | | V55 | Hå skytterlag | 4 | Eivind Schrødahl | | 5 | Stavanger Skytterlag | 5 | Bjørn A. Jerstad | | V55 | Klepp | 6 | Helge Sverre Strand | | 4 | Klepp | 7 | Martin Bø | | 1 | Hå Skytterlag | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Tjørhom | | 5 | Øvre Sirdal | 2 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 3 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 4 | Camilla Rødland | | 3 | Klepp | 5 | Sven Egil Holta | | 5 | Jørpeland | 6 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund | 7 | Ledig | | | | 8 | Sissel Taanevig | | 3 | Farsund | 9 | Kjetil Schrødahl | | 2 | Stavanger Skytterlag | 10 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 11 | Geir Ove Svela | | 4 | Bjerkreim | 12 | Geir Laksesvela | | 4 | Bjerkreim | 13 | Richard Vawter | | 3 | Gjesdal Skytterlag | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 24.04.09 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | håvard vårvik | | 1 | sand/suldal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 0900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor Harald Lund | | 5 | Søgne | 2 | Mette Elisabeth Finnestad | | 5 | Søgne | 3 | Harald Jensen | | V55 | lyngdal skytterlag | 4 | Liv Gerd Liestøl | | V55 | Sokndal | 5 | TORLEIV BIRKELAND | | 3 | SOKNDAL | 6 | Jan Berge | | V55 | Stavanger | 7 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 8 | May Elin Stava | | 5 | Lyngdal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Steve T. Øverland | | 5 | Gann | 14 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 15 | Geir Lunde | | 4 | Klepp |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 0945 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Sjøveian | | 1 | Flikka | 2 | Wenke Blien | | 4 | Flikka | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Vidringstad | | 5 | Lyngdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Aril Strand | | 3 | Egersund | 8 | Elisabeth Bakke | | 2 | Egersund | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1115 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Arne Vespestad | | 4 | Bømlo | 2 | Arnt Ingve Svela | | 4 | Bjerkreim | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Mats Hiim | | 3 | Gann | 6 | Ledig | | | | 7 | Alexander Scott Narvestad | | 4 | lyngdal | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Harald Kambo | | 4 | Stavanger | 4 | Trygve Carlsen Kjørslevik | | 4 | Farsund | 5 | Ledig | | | | 6 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 7 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy | 8 | Jan M. Ellingsen | | 3 | Karmøy | 9 | Arne Johannessen | | 3 | Karmøy | 10 | Espen Kambo | | 5 | Stavanger | 11 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund | 12 | Ivar Sangolt | | 1 | Stavanger Skytterlag | 13 | Kristian Løvø | J | 4 | Stavanger Skytterlag | 14 | Frode Kloster | | 4 | Rennesøy | 15 | Ståle Kloster | | 5 | Rennesøy |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1245 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Nevland | | 4 | Gjesdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Hans Petter Dybing | | 2 | Egersund | 7 | Einar Johansen | | 5 | Time | 8 | Håkon Risnes | | 4 | Klepp | 9 | Endre Hagelund | | 4 | Klepp | 10 | Tor Åge Risnes | | 4 | Klepp | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1330 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Reidar Lohndal | | 5 | Lyngdal | 4 | Geir Ove Sådland | | 5 | Lyngdal | 5 | Steinar Skoland | | 5 | Lyngdal | 6 | Odd Arne Brekne | | 5 | Lyngdal | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 15 | Ørjan Augedal | J | 4 | Hå |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 25.04.09 kl. 1415 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar Ueland | | 4 | Klepp | 2 | Rune Vinje | | 3 | Gann | 3 | Espen Vinje | | 3 | Gann | 4 | Odd Inge Austrheim | | 3 | Haugesund | 5 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 6 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 7 | Ola J. Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 8 | Sissel Taanevig | | 3 | Farsund | 9 | Ledig | | | | 10 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|