Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 18.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 19.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 20.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 20.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 02.02.10 kl. 21.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arr . | | A | Vingelen | 2 | Arr . | | A | Vingelen | 3 | Arr . | | A | Vingelen | 4 | Arr . | | A | Vingelen | 5 | Arr . | | A | Vingelen |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Hagestande | | 5 | Lesja Skytterlag | 2 | Ingvar Magne Høye | | 2 | Øvre Rendal | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Torbjørn Halvorsen | J | V55 | Øvre Rendal |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 18.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Thomas S Johnsrød | | A | Tolgen | 3 | Marius Tollan | | 2 | Tolgen | 4 | Christopher S Johnsrød | | ER | Tolgen | 5 | Magnar E. Dørum | | 3 | Midtbygden |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jørgen Kokkvoll Sorken | | ER | Brekken/Aursund | 2 | Arne Jørgen Thorsvoll | | R | Brekken/Aursund | 3 | Per Johan Hjort | | ER | Brekken/Aursund | 4 | Geir Stenvold | | J | Brekken/Aursund | 5 | Olga Johanne Tamnes | | ER | Brekken/Aursund |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 19.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Morten Haugen | | 4 | Røros | 2 | Ola Bjerkås | | V65 | Rennebu | 3 | Bjørn Haugerud | | V65 | Rennebu | 4 | Hans Sollid | | V55 | Alvdal | 5 | Milda Marina Haugen | | A | Røros |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 20.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Erik Oldertrøen | | 5 | Tynset | 2 | Erlend Oldertrøen | | R | Tynset | 3 | Per Oldertrøen | | V73 | Tynset | 4 | Hilde Søberg | | 3 | Røros | 5 | Egil Wikan | | 5 | Nora |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 20.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Pål Finstad | | V65 | Øvre Rendal | 3 | Sigbjørn Nystuen | | V65 | Øvre Rendal | 4 | Harald Nordtun | | V65 | Øvre Rendal | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 21.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 04.02.10 kl. 21.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | idar moseng | | V55 | nora | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Halland | | 3 | Rennebu | 2 | Idar Presthus | | 3 | Rennebu | 3 | Even Aaen | | ER | Tynset | 4 | Vebjørn Trøan Lillebo | | ER | Tynset | 5 | Harald Gundersen | | 4 | Tynset |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 18.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | einar westum | | A | tynset | 2 | Ola Lunheim | | R | Tolgen | 3 | Aina Vingelen | | ER | Tolgen | 4 | torgeir graneng | | A | fåset | 5 | einar westum | J | A | tynset |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | gaute øien tollan | | A | tolgen | 2 | Johan Lunheim | | R | Tolgan | 3 | Ole Anders Tingstad | | R | Tolgen | 4 | Thea Tingstad | | A | Tolgen | 5 | Marte Johanne Lunheim | | A | Tolgen |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 19.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | vebjørn øien tollan | | R | tolgen | 2 | Audun Faber Næverdal | | ER | Rennebu | 3 | Sigrid Faber Næverdal | | 4 | Rennebu | 4 | John Kristen Ness | | V73 | Nora | 5 | Nystuen Pål Vegar | | 4 | Tynset |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 20.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristoffer Ness | | R | Nora | 2 | Katrine Ness | | ER | Nora | 3 | Halstein Meli | | ER | Nora | 4 | Elin Grue | | J | Dalsbygda | 5 | Mari Grue | J | ER | Dalsbygda |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 20.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roger Nilsen | | 5 | Tynset | 2 | Pål Vegar Nystuen | | 4 | Tynset | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 21.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 05.02.10 kl. 21.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Erlend Ytterhaug Ryen | | ER | Narjord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Morten Reinertsen | | R | Alvdal | 2 | Jan Strypet | | 1 | Alvdal | 3 | Martin Strypet | | A | Alvdal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 26 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 11.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anne Beate Engebretsen | | 4 | Øvre Rendal | 2 | Sophie Brown-Hanssen | | R | Tolgen | 3 | Hågen Strypet | | R | Alvdal | 4 | Inge Olav Murud | | A | Alvdal | 5 | Audun Murud | | A | Alvdal |
15M m Lag 27 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor Arne Reinertsen | | 2 | Alvdal | 2 | Olav Flaten | | 3 | Tolgen skytterlag | 3 | Ask Eide Liell | | ER | Tolgen skytterlag | 4 | Tord Eide Liell | | A | Tolgen skytterlag | 5 | Per Gunnar Bakken | | V55 | Dalsbygda |
15M m Lag 28 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Embret Eggen | | V65 | Tynset Skytterlag | 3 | Per K. Rønning | | V73 | Tynset Skytterlag | 4 | Per Kr. Bangen | | V65 | Tynset Skytterlag | 5 | John Grue | | V65 | Tynset Skytterlag |
15M m Lag 29 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 30 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tron Arne Gravem | | 4 | Sunndal | 2 | Karl Magnus Akeren Lundkvist | | R | Nora | 3 | Terje Nisja | | 5 | Sunndal | 4 | Jenny Elise Akeren Lundkvist | | ER | Nora | 5 | Marte Bjerkaas Nisja | | ER | Sunndal |
15M m Lag 31 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 13.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henrik Røste | | A | Nora | 2 | Gunvald Nisja | | V55 | Sunndal | 3 | Ludvik Gravem | | V65 | Sunndal | 4 | Nils Hjellmo | | V65 | Sunndal | 5 | Ole Tomas Høisen | | A | Nora |
15M m Lag 32 - Tidspunkt: 06.02.10 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Martin Døsen | | 5 | Løiten | 2 | Elin Grue | | J | Dalsbygda | 3 | vegar stålem | | 5 | nora | 4 | Kjell Ivar Lundkvist | | 1 | Nora | 5 | Mari Grue | | ER | Dalsbygda |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|