Liste over påmeldte
01.05.10 SSL Jenter klasse 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135153 | Josephine Hemme Granerud | J8 | Nordstrand Alpin | | 135603 | Matilde Munkelien | J8 | Nordstrand alpin | | 136387 | Cornelie Hemme Granerud | J8 | Nordstrand Alpin | | 136532 | Mie Steen-Olsen | J8 | Heming | | 138679 | Astrid Skår | J8 | Brumunddal Alpin | | 138713 | Selma Skår | J8 | Brumunddal Alpin | | 138764 | Aurora Telje | J8 | Nordstrand alpin | | 138834 | Victoria Kloster Havnegjerde | J8 | Stabæk Alpin | | 139369 | Olivia Kollandsrud | J8 | Nordstrand | |
01.05.10 SSL Gutter klasse 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135681 | Henrik Knudsen | G8 | Nordstrand IF Alpin | | 135750 | Bendik Wette | G8 | NORDSTRAND ALPIN | | 135931 | Fredrik August Straume | G8 | Ready | | 135982 | Thomas Altmann | G8 | NIF | | 136446 | Martin Kollandsrud | G8 | Nordstrand | | 136851 | Tobias Hammeren | G8 | Kjelsås | | 138212 | Christian Arvesen | G8 | Bærum | | 138213 | Andreas Arvesen | G8 | Bærum | | 138228 | Emil Havsgård | G8 | Nordstrand Alpin | | 138564 | Adrian Minde Hunshammer | G8 | NeRo Alpin | | 138631 | Vegar Dahl Frislie | G8 | Stabæk Alpin | | 138675 | Herman Skogsrud | G8 | Brumunddal Alpin | | 139133 | Marius Kristoffersen | G8 | Rælingen skiklubb | | 139184 | Mikael Oskar Holter | G8 | rælingen skiklubb | |
01.05.10 SSL Jenter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 138660 | Madeleine Knudsen | J9 | Nordstrand | | 138754 | Oda Mathiesen | J9 | Nordstrand IF | | 138947 | Selma Karlstad | J9 | Kjelsås | |
01.05.10 SSL Gutter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135592 | Mathias Bjørgan | G9 | Stabæk Alpin | | 135751 | Anders Wettre | G9 | NORDSTRAND ALPIN | | 136397 | Bendik f Kvammen | G9 | Nordstand Alpin | | 136525 | Thomas Smith-Erichsen | G9 | Nordstrand | | 136533 | Sander Steen-Olsen | G9 | Heming | | 138229 | Martin Havsgård | G9 | Nordstrand Alpin | | 139049 | Iver Walday Næss | G9 | Kjelsås IL | |
01.05.10 SSL Jenter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 138765 | Elise Telje | J10 | Nordstrand alpin | | 139020 | Karen Tjelta Melbye | J10 | Fremad-Hurdal | | 139022 | Serine Moltzau | J10 | Fremad-Hurdal | | 139134 | Helene Kristoffersen | J10 | Rælingen skiklubb | |
01.05.10 SSL Gutter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135424 | Simon Kollevold Haakerud | G10 | Stabæk Alpin | | 135932 | Markus Emil Straume | G10 | Ready | | 136852 | Emil Hammeren | G10 | Kjelsås | | 138575 | Jannik Ugelstad | G10 | stabæk alpin | | 138680 | Eirik Skår | G10 | Brumunddal Alpin | | 138714 | Wiliam Pollen | G10 | Brumunddal Alpin | | 138755 | Magnus Mathiesen | G10 | Nordstrand IF | | 138835 | Jonas Kloster Havnegjerde | G10 | Stabæk Alpin | | 139075 | Oscar Bjelke | G10 | Haslum Alpin | | 139177 | Diderik Ter Woerds Christensen | G10 | Kjelsås | |
01.05.10 SSL Jenter klasse 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135194 | Katrine Groth Eggar | J11 | Kongsberg IF | | 136398 | Maren f Kvammen | J11 | Nordstrand Alpin | | 136528 | Camilla Smith-Erichsen | J11 | Nordstrand | | 136534 | Maiken Steen-Olsen | J11 | Heming | | 138565 | Antonie Minde Hunshammer | J11 | NeRo Alpin | |
01.05.10 SSL Gutter klasse 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135986 | Herman Altmann | G11 | NIF | | 138230 | Henrik Havsgård | G11 | Nordstrand Alpin | | 138617 | Henrik Meinich | G11 | Stabæk Alpin | | 138673 | Kasper Skogsrud | G11 | Brumunddal Alpin | | 138759 | Frida Indahl Solberg | G11 | Nordstrand | | 139104 | Torkild Engen Finne | G11 | Kjelsås Alpint | | 139131 | Harald Andersen | G11 | Kjelsås IL | | 139141 | Eivind Smeby | G11 | Asker Skiklubb | | 139144 | Torjus Åmbakk | G11 | Asker Skiklubb | | 139188 | Henrik Saeten | G11 | Asker Skiklubb | |
01.05.10 SSL Jenter klasse 12-13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135083 | Anine Midttun | J13 | Heming | | 135093 | Emilie Ruud | J13 | Kjelsås | | 135625 | Anniken Ruud | J13 | Kjelsås IL | | 138674 | Agnethe Kongsrud-Lie | J13 | Brumunddal Alpin | | 139064 | Marte Berg Edseth | J13 | Ready | | 139076 | Elizabeth Stein | J13 | Haslum Alpin | | 139195 | Aurora Haavaag | J13 | Sørbråten il | | 139238 | Sofie Blikstad Spilling | J13 | Stabæk Alpin | | 139396 | Nicoline Nielsen | J13 | Ready | |
01.05.10 SSL Gutter klasse 12-13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135426 | Jørgen Kollevold Haakerud | G13 | Stabæk Alpin | | 135593 | Hjalmar Bjørgan | G13 | Stabæk Alpin | | 136764 | Andreas Alfredsen | G13 | Stabæk Alpin | | 137861 | Petter Rødseth | G13 | Stabæk Alpin | | 138252 | Vegard Høysæter | G13 | Ready | | 138568 | Brede Aaberge | G13 | sogndal il alpin | | 138573 | Jens Ugelstad | G13 | stabækalpin | | 138582 | Peder Nesje | G13 | Stabæk Alpin | | 138605 | Stian Vada | G13 | Stabæk Alpin | | 138625 | Eirik Anda | G13 | Stabæk alpin | | 138632 | Vetle Dahl Frislie | G13 | Stabæk Alpin | | 138655 | Sander Ness | G13 | Sogndal Alpin | | 138672 | Markus Ringen Frantzen | G13 | Brumunddal Alpin | | 138863 | Nikoali Klakegg | G13 | Ready | | 139067 | Ola Berg Edseth | G13 | Ready | | 139175 | Espen Lynne | G13 | Stabæk Alpin | |
01.05.10 SSL Jenter klasse 14-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135604 | Mie Munkelien | J15 | Nordstrand alpin | | 135626 | Emilie Ruud | J15 | Kjelsås IL | | 135990 | Julie Altmann | J15 | IRS | | 136452 | Mathilde Kollandsrud | J15 | Nordstrand | | 137306 | Telje Tuva | J15 | Nordstrand | | 139046 | Greta Nilson | J15 | Sweden Salen if | |
01.05.10 SSL Gutter klasse 14-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 137460 | Georg Holter-Hovind | G15 | Nordstrand alpin | | 137461 | Gustav Holter-Hovind | G15 | Nordstrand alpin | | 137669 | Sebastian Melsom Johansen | G15 | Nordstrand | | 138661 | Fredrik Knudsen | G15 | Nordstrand | | 138677 | Fredrik Campbell Pedersen | G15 | Brumunddal Alpin | | 138678 | Petter Trosvik Molstad | G15 | Brumunddal Alpin | | 139050 | Axel Walday Næss | G15 | Kjelsås alpin | | 139070 | Fredrik Berg Edseth | G15 | Ready | | 139105 | Eirik Engen Finne | G15 | Kjelsås Alpint | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse O - 81 år og eldre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse N 76-80 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse M 71-75 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse L 66-70 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse K 61-65 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse J 56-60 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse I 51-55 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse H 46-50 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse G 41-45 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 138808 | Eva Amdal | K-G | Heming | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse F 36-40 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse E 31-35 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse D 26-30 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse A 21-25 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse Junior 1 (16-17 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Kvinner klasse Junior 2 (18-20 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse N 81 år og eldre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse M 76-80 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse L 71-75 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse K 66-70 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse J 61-65 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse I 56-60 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse H 51-55 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse G 46-50 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 138676 | Bjørn Erik Skogsrud | M-G | Brumunddal Alpin | |
01.05.10 SSL Menn klasse F 41-45 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 138211 | Hans Petter Arvesen | M-F | Bærum | | 138766 | Trym Telje | M-F | Nordstrand alpin | | 139391 | Geir David-Andersen | M-F | Ready | |
01.05.10 SSL Menn klasse E 36-40 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 135682 | Haakon Knudsen | M-E | Nordstrand IF Alpin | | 138681 | Frode Skår | M-E | Brumunddal Alpin | |
01.05.10 SSL Menn klasse D 31-35 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 138715 | Fredrick Skår | M-D | Brumunddal Alpin | |
01.05.10 SSL Menn klasse A 21-30 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse Junior 1 (16-17 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
01.05.10 SSL Menn klasse Junior 2 (18-20 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|