Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Giseth Blomli | | V65 | Engesetdal/Skodje | 2 | Ove Fløholm | | V65 | Åsane/Hordvik | 3 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 4 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 5 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 6 | Nils Nordvik | | V73 | Fana | 7 | Eirik Hagesæter | | J | Seim | 8 | Ingvild Hagesæter | | ER | Seim |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Paul Haugen | | V65 | Sævareid | 2 | Ledig | | | | 3 | Lars n Himle | | V73 | Voss skyttarlag5700 | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Siri Byrkje Mjånes | | R | Voss | 2 | Mats Byrkje Mjånes | | J | Voss | 3 | Ledig | | | | 4 | Christer Haga Helle | | J | Voss | 5 | Solbjørg Hårklau | | R | Voss | 6 | Dag-henrik Hårklau | | A | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 2 | Steinar Eidsvik | | V73 | Os | 3 | Aleksander Bråten | | J | Tørvikbygd | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 2 | Harald Brekke | | J | Strandebarm | 3 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm | 4 | Linn Kvandal | | R | Røldal | 5 | June Kvandal | | ER | Røldal | 6 | Nils Lothe | | V73 | Jondal | 7 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 8 | Johan Linga | | V65 | Norheimsund og Øystese |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 3 | Harald Kvåle | | J | Jondal | 4 | Martin Lilleås | | J | Jondal | 5 | Kåre Jørgen Underhaug | | ER | Jondal | 6 | Ledig | | | | 7 | Torleif Storhaug | | V65 | Jondal | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marie Hårklau | | R | Voss | 2 | Ansgar Øye | | V73 | Tørvikbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Kjersti Kvarekvål | | J | Voss | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 2 | Nikolai Nordvik | | R | Tysse | 3 | Sivert Grønsdal | | ER | Tysse | 4 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 5 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 6 | Ivar Seim | | V73 | Åsane/Hordvik | 7 | Olav Kristensen | | V65 | Åsane/Hordvik | 8 | thorvald moe | J | ER | tysse |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 0900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 0945 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lothe | | V73 | Jondal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Åshild Kvarekvål | | ER | Voss | 3 | Ledig | | | | 4 | Leif Malvin Hjelmevoll | | ER | Voss skyttarlag | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1115 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tonje Gorm-Hansen Tøsdal | | R | Os | 2 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 3 | Tommy Gorm-Hansen Tøsdal | | ER | Os | 4 | Sondre Bru | | ER | Lindås | 5 | Sondre Titland | | ER | Lindås | 6 | Åsne Skår | | J | Tørvikbygd | 7 | Ledig | | | | 8 | Christian Krossøy | | J | Lindås |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Ågotnes | | J | Fana | 2 | Torbjørn Ure Skjønberg | | ER | Os | 3 | Elise Velsvik Stien | | ER | Herdla | 4 | Andreas Gjerde | | J | Os | 5 | Lisa Mine Gunhan | | J | Os | 6 | Gudmund Arne Lilletveit | | ER | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Malvin Ågotnes | | V65 | Sartor |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Kim Andre Wilmann | J | J | Fana | 6 | Jan Rune Wilmann | | A | Fana | 7 | Siren Marie Wilmann | | R | Fana | 8 | Ole Kristian Ågotnes | | A | Sartor |
100M m Lag 17 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Tvedt | | V65 | Seim | 2 | Arne Johan Seim | | V65 | Seim | 3 | Marius Vatnøy | | ER | Seim | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 18 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Stokke | | V73 | Bruvik | 2 | Knut Olde | | V73 | VOSS | 3 | Knut Sigve Sk%C3%A5r | | V65 | Tysnes | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Tatjana Tysse | | ER | Osterøy | 8 | Vanja Vedå | J | ER | Osterøy |
100M m Lag 19 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1515 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Martin Tysse | | R | Osterøy | 2 | Anna Vedå | | R | Osterøy | 3 | Simon Njåstad | | R | Osterøy | 4 | Adrian Hanstveit Hjellvik | | J | Osterøy | 5 | Markus Gjelsvik Løtveit | | R | Osterøy | 6 | Even Våge | | A | Osterøy | 7 | Even Rongved | | ER | Osterøy | 8 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 2 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 3 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 5 | ove haugland | | V55 | åsane hordvik | 6 | jan sætrum | | V55 | åsane hordvik | 7 | Magne Strømme | | 4 | Bergen | 8 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø | 9 | Harald Grytaas | | V55 | Osterøy | 10 | Torbjørn Fløholm | | 1 | Åsane/Hordvik |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Erik Midtrød | | 4 | Bergen Nordre | 3 | Arne Fossberg | | 4 | Bergen Nordre | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Lysen | | 1 | Tørvikbygd | 2 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 3 | Ove Fenne | | 4 | Voss | 4 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | John Birger Stavenes | J | 4 | jondal |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Sigve Vik | | 3 | Odda | 3 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 4 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 5 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 6 | Olav Nesheim | | 2 | Odda | 7 | Anders Korneliussen | | 4 | LINDÅS | 8 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/HOrdvik | 9 | Trond Andersen | | 4 | Åsane/Hordvik | 10 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Therese Pettersen | | 2 | Tysse | 2 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane / Hordvik | 3 | Frode Nævdal | | 5 | Åsane/Hordvik | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Trond Nordvik | | 5 | Tysse |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Bakkely Nernes | | 1 | Strandebarm | 2 | Jonny Johansen | | 3 | Voss | 3 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 4 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 5 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal | 6 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 7 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 8 | Lars M Nå | | 2 | Aga og Vikebygd | 9 | Steinar Lund | | 1 | Aga og Vikebygd | 10 | Per K Måkestad | | 2 | Aga og Vikebygd |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 3 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 4 | Dag-Kjetil Selsvik | | 3 | Jondal | 5 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 6 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 7 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 8 | Nordalf Bruåsdal | | 4 | Lavikdal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Oddbjørn Hårklau | | 4 | Voss | 3 | Sigmund Dybedokken | | 4 | Voss | 4 | Evy Aasen Hårklau | | 2 | Voss | 5 | Eldfrid Aase Gjerald | | 4 | Voss | 6 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 7 | Niclas Øye | | 4 | Tørvikbygd | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ann kristin Fjellby | | 1 | seim | 2 | Eirik Blindheim | | 4 | seim | 3 | Per Harald Røyrvik | | 4 | Strandebarm | 4 | Ove Røyrvik | | 2 | Strandebarm | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Borge | | 4 | Bruvik | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 0900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 0945 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | arvid steinsland | | 2 | norheimsund og øystese skytterlag |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 2 | Ledig | | | | 3 | Anna P. Hjelmevoll | | 5 | Voss skyttarlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1115 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Tillung | | 3 | Voss | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 5 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 3 | Os | 7 | Idar Wergeland | | 5 | Lindås | 8 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane / Hordvik | 9 | Ledig | | | | 10 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os |
200M m Lag 15 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Oddvar Ure | | 2 | Os | 3 | Ørjan Ure | | 4 | Os | 4 | Tor Egil Gjerde | | 4 | Os | 5 | Reidar Dahle | | V55 | Os | 6 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 7 | Ledig | | | | 8 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss | 9 | Ledig | | | | 10 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor |
200M m Lag 16 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 17 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Torbjørn Landro | | V55 | Sartor | 4 | Stian Vatnøy | | 4 | Seim | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 18 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Andreas Seilen | | 3 | Bruvik | 3 | Erlend Seilen | | 2 | Bruvik | 4 | Sebastian Reigstad | | 1 | Bruvik | 5 | Ronny Langhelle | | 4 | Bruvik | 6 | Jon Istad | | 4 | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Nils Flakke | | 3 | Tysnes | 9 | Ledig | | | | 10 | Stig Martin Stokke | J | 3 | Bruvik |
200M m Lag 19 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1515 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 2 | Jon Skjerve | | 4 | Voss | 3 | Kjetel Berentsen | | 4 | Askøy | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|