Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Paul Haugen | | V65 | Sævareid | 2 | Ledig | | | | 3 | Steinar Eidsvik | | V73 | Os | 4 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Ivar Seim | | V65 | Åsane/hordvik | 6 | Kjell Fredriksen | | V65 | Åsane/hordvik | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ansgar Øye | | V73 | Tørvikbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ove Fløholm | | V65 | Åsane/Hordvik | 2 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 3 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 4 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 5 | Nils Nordvik | | V73 | Fana | 6 | Ingvild Hagesæter | | ER | Seim | 7 | Eirik Hagesæter | | J | Seim | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Gudmund Arne Lilletveit | | ER | Voss | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 2 | Nikolai Nordvik | | R | Tysse | 3 | Sivert Grønsdal | | ER | Tysse | 4 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 5 | Ivar Seim | | V73 | Åsane/Hordvik | 6 | Kjell Fredriksen | | V65 | Åsane/Hordvik | 7 | Olav Kristensen | | V65 | Åsane/Hordvik | 8 | Thorvald Moe | J | ER | Tysse |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lysen | | V73 | Tørvikbygd | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Aleksander Bråten | | J | Tørvikbygd | 6 | Åsne Skår | | J | Tørvikbygd | 7 | Ledig | | | | 8 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Torleif Storhaug | | V65 | Jondal | 7 | Linn Kvandal | | R | Røldal | 8 | June Kvandal | | ER | Røldal |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 2 | Harald Brekke | | J | Strandebarm | 3 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm | 4 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 5 | Kåre Jørgen Underhaug | | ER | Jondal | 6 | Harald Kvåle | | J | Jondal | 7 | Martin Lilleås | | J | Jondal | 8 | Nils Lothe | | V73 | Jondal |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1015 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd S. andreassen | | V73 | bergen | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Jan Rune wilmann | | A | Fana | 7 | siren marie wilmann | | R | fana | 8 | KIM Andre Wilmann | J | J | Fana |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Sigve Skår | | V65 | Tysnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Simen Måge | | R | hatlestrand&ølve | 4 | Even Måge | | ER | hatlestrand&ølve | 5 | Ledig | | | | 6 | Marius Vatnøy | | ER | Seim | 7 | Arne Johan Seim | | V65 | Seim | 8 | Hans Tvedt | | V65 | Seim |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1145 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Giseth Blomli | | V65 | Engesetdal/Skodje | 2 | Magne Stokke | | V73 | Bruvik | 3 | Tatjana Tysse | | ER | Osterøy | 4 | Knut Olde | | V73 | Voss | 5 | Oddbjørn Lekven | | V73 | Åsaane/Hordvik | 6 | Nils Lidtun | | V65 | Åsane/Hordvik | 7 | Stine Haagheim Vindal | | R | Bergen Skytterlag | 8 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1230 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Martin Tysse | | R | Osterøy | 2 | Markus Gjelsvik Løtveit | | R | Osterøy | 3 | Even Våge | | A | Osterøy | 4 | Anna Vedå | | R | Osterøy | 5 | Simon Njåstad | | R | Osterøy | 6 | Even Rongved | | ER | Osterøy | 7 | Adrian Hanstveit Hjellvik | | J | Osterøy | 8 | Vanja Vedå | J | ER | Osterøy |
100M m Lag 17 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1315 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 18 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Malvin Hjelmevoll | | ER | Voss skyttarlag | 2 | Ledig | | | | 3 | Åshild Kvarekvål | | ER | Voss | 4 | Christian Krossøy | | J | Lindås | 5 | Kjersti Kvarekvål | | J | Voss | 6 | Sondre Bru | | ER | Lindås | 7 | Sondre Titland | | ER | Lindås | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 19 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1445 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd S. Andreassen | | V73 | bergen | 2 | Torbjørn Ure Skjønberg | | ER | Os | 3 | Tommy Gorm-Hansen Tøsdal | | ER | Os | 4 | Andreas Gjerde | | J | Os | 5 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 6 | Lisa Mine Gunhan | | J | Os | 7 | Tonje Gorm-Hansen Tøsdal | | R | Os | 8 | Ole Kristian Ågotnes | | A | Sartor |
100M m Lag 20 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1530 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Ågotnes | | J | Fana | 2 | Ledig | | | | 3 | Ann-Othilie Helgesen Væhle | | J | Voss Skyttarlag | 4 | Mats Byrkje Mjånes | | J | Voss Skyttarlag | 5 | Christer Haga Helle | | J | Voss Skyttarlag | 6 | Elise Velsvik Stien | | ER | Herdla | 7 | Ledig | | | | 8 | Malvin Ågotnes | | V65 | Sartor |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 2 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane / Hordvik | 3 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Anders Korneliussen | | 4 | LINDÅS | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav Ludvig Håbrekke | | 4 | Strandebarm | 11 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 12 | h%C3%A5kon leganger | | V55 | rosendal |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigve Vik | | 3 | Odda | 2 | Leif Tillung | | 3 | Voss | 3 | Olav Nesheim | | 2 | Odda | 4 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 5 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 6 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/Hordvik | 7 | Trond Andersen | | 4 | åsane/Hordvik | 8 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 9 | Frode Nævdal | | 5 | Åsane/hordvik | 10 | Einar Garvik | | V55 | Åsane/Hordvik | 11 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane / Hordvik | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anstein Eidsvik | | 3 | Os | 2 | Helge Eidsvik | | 4 | Os | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Kristian Uglehus | | V55 | Mundheimsdalen | 10 | Åse Kristin Uglehus | | 1 | Mundheimsdalen | 11 | Trond Nordvik | | 5 | Tysse | 12 | Therese Pettersen | | 2 | Tysse |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Sigmund Dybedokken | | 4 | Voss | 4 | Ledig | | | | 5 | Eldfrid Aase Gjerald | | 4 | Voss | 6 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 7 | Niclas Øye | | 5 | Tørvikbygd | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav Ludvig Håbrekke | | 4 | Strandebarm | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 2 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 3 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 5 | Magne Strømme | | 4 | Bergen | 6 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø | 7 | Harald Grytaas | | V55 | Osterøy | 8 | Torbjørn Fløholm | | 3 | Åsane/Hordvik | 9 | Arthur Kaarstad | | 5 | Osterøy | 10 | Eilev Åsen | | V55 | Jondal | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 20.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ole Johannes Bakke | | 4 | Strandebarm | 3 | Ove Haugland | | 1 | åsane hordvik | 4 | jan sætrum | | 1 | åsane horvik | 5 | Arne Fossberg | | 4 | Bergen Nordre | 6 | Erik Midtrød | | 4 | Bergen Nordre | 7 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 8 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss | 9 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand Ølve | 10 | Frode Markhus | | 4 | Husnes | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim | 2 | Ann Kristin Fjellby | | 1 | seim | 3 | Ivar Husum | | 3 | Leikanger | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Borge | | 4 | Bruvik | 2 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld Skytterlag | 3 | Øystein Kårstad | | 4 | Vareld Skyttarlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | John Birger Stavenes | J | 4 | jondal |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øyvind Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 2 | Ingebjørn Lønning | | 5 | Hatlestrand og Ølve | 3 | Atle Presthis | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 5 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Ole Bjørn Stokke | | 1 | Hatlestrand og Ølve | 7 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Ann Kristin Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 12 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 9 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 10 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 11 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 21.05.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Bakkely Nernes | | 1 | Strandebarm | 2 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 3 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 4 | Dag-Kjetil Selsvik | | 3 | Jondal | 5 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 6 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 7 | Lars M Nå | | 2 | Aga og Vikebygd | 8 | Jonny Johansen | | 3 | Voss | 9 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 10 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 11 | Steinar Lund | | 1 | Aga og Vikebygd | 12 | Per K Måkestad | | 2 | Aga og Vikebygd |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1015 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John-Eirik Håland | | 3 | Hålandsdal/Eikelandsfjorden | 2 | Arne Rød | | 4 | Hålandsdal/Eikelandsfjorden | 3 | Jarle Berhovde | | 4 | Hålandsdal/Eikelandsfjorden | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ove Røyrvik | | 2 | Strandebarm | 2 | Per Harald Røyrvik | | 4 | Strandeabrm | 3 | Torbjørn Landro | | V55 | Sartor | 4 | Stian Vatnøy | | 4 | Seim | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 15 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1145 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Heine Nes | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 2 | Andreas Seilen | | 3 | Bruvik | 3 | Erlend Seilen | | 2 | Bruvik | 4 | Sebastian Reigstad | | 1 | Bruvik | 5 | Ronny Langhelle | | 4 | Bruvik | 6 | Jon Istad | | 4 | Voss | 7 | Gunnar Fiksdal | | 4 | Bergen | 8 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Stig Martin Stokke | J | 3 | Bruvik |
300M m Lag 16 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1230 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Holdhus | | V55 | Åsane(Hordvik | 2 | Bjarte Holdhus | | 4 | Åsane/Hordvik | 3 | Ledig | | | | 4 | Kjetel Berentsen | | 4 | Askøy | 5 | Kjell Måge | | 1 | hatlestrand&ølve | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Sveinung Steine | | 3 | Etne | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | arvid steinsland | | 2 | norheimsund og øystese skytterlag |
300M m Lag 17 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1315 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 18 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anna P. Hjelmevoll | | 5 | Voss skyttarlag | 2 | Idar Wergeland | | 5 | Lindås | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin |
300M m Lag 19 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1445 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Oddvar Ure | | 2 | Os | 3 | Ørjan Ure | | 4 | Os | 4 | Tor Egil Gjerde | | 4 | Os | 5 | Reidar Dahle | | V55 | Os | 6 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 7 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 3 | Os | 8 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane / Hordvik | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os |
300M m Lag 20 - Tidspunkt: 22.05.10 kl. 1530 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 2 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareid | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|