Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Monica Pettersen | | J | Bjugn | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Jonas Ingebrigtsen | J | ER | Ørlendingen |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 19:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kine Næbb | | R | Bjugn | 2 | Erik Næbb | | ER | Bjugn | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ole Eskil Moan | | J | By | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 20:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Sondre Hellem | | R | Bjugn | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 10:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Einar Olai Dahlen | | ER | Rissa | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddvar Eide | | V73 | Bjugn | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Peder Forfot | | V65 | Sørfjorden | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 11:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tomas Nilsen | | ER | Herfjord | 2 | Ronny Sandmo | | ER | By | 3 | Ole Eskil Moan | | J | By | 4 | Håkon Eidsvik | | ER | Bjugn | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Espen Sæther | | R | Rissa | 8 | Hege Sæther | | A | Rissa |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 12:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jakob Dalsaune | | V65 | Vanvik | 2 | Arvid Fiksdal | | V73 | Sørfjorden | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 12:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 13:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Forfot | | V73 | Byskytterlag | 2 | Johachim Forfot | | J | Byskytterlag | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Kamila Dyrendahl | | R | Rissa | 6 | Kristin Dyrendahl | | ER | Rissa | 7 | Martin By Dyrendahl | | R | Rissa | 8 | Espen By Dyrendahl | J | J | Rissa |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 14:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tormod Haltstrand | | V65 | Herfjord | 2 | Sivert A. Hårstad | | V65 | Rennebu | 3 | Bjørn Haugerud | | V65 | Rennebu | 4 | Øivind Hovstein | | V73 | Leksvik | 5 | Harald Røstad | | V65 | Leksvik | 6 | Håkon Steen | | J | Sørfjorden | 7 | Odin Solli | | R | Rissa | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 11.05.10 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | rune olden | | 2 | bjugn | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Are Ingebrigtsen | | 1 | Ørlendingen | 2 | Trine Moen | | 4 | Bjugn | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Hanne Rasch | | 5 | ørlendingen |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 19:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Forfod | | V55 | Rissa | 2 | Ole Brandhaug | | V55 | Sørfjorden Skytterlag | 3 | Torstein Hansen | | 5 | Ørlendingen | 4 | Magnar Alseth | J | 1 | Rissa | 5 | Jan Ove Sollie | | 4 | Rissa | 6 | Tore Olav Moen | | V55 | Herfjord | 7 | Asgeir Jønland | | 4 | Sørdalen | 8 | Geir Arne Brandhaug | | 3 | Sørfjorden Skytterlag |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 14.05.10 kl. 20:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Lillemo | | 4 | Sørfjorden Skytterlag | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Kenneth Horpestad | | 3 | Ørlendingen |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 10:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reservert arrangør | | 1 | Bjugn | 2 | reservert arrangør | | 1 | Bjugn | 3 | reservert arrangør | | 1 | Bjugn | 4 | reservert arrangør | | 1 | Bjugn | 5 | reservert arrangør | | 1 | bjugn | 6 | Reservert Arrangør | | 1 | bjugn | 7 | resevert arrangør | | 1 | Bjugn | 8 | Reservert Arrangør | | 1 | Bjugn |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Stoknes | | 4 | Herfjord | 2 | Dagfinn Svenning | | 4 | Herfjord | 3 | Esten Skårild | | 5 | Heim/Hemne | 4 | Magne Skårild | | 2 | Heim/Hemne | 5 | Åsmund Skårild | | 5 | Heim/Hemne | 6 | Per Helge Langseth | | V55 | Lånke Skytterlag | 7 | Sverre H Melhus | | 4 | Rissa | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 11:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arild Hjertås | | V55 | Dunderlandsdalen | 2 | Victor Nilsen | | 1 | Herfjord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Anita Jære | | 4 | Rennebu | 7 | Ledig | | | | 8 | Trond Hjertås | J | 4 | Dunderlandsdalen |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 12:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Sæther | | 2 | Rissa | 2 | John Berget | | 3 | Vanvik | 3 | Jon G Hofstad | | V55 | Skjelstadmark | 4 | Jostein Lerstad | | V55 | Vanvik | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 12:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Nergaard | | 5 | Lensvik/Selven | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Svein Arne Dyrendahl | | 2 | Rissa | 7 | Ledig | | | | 8 | Ove Johan Dyrendahl | J | 2 | Rissa |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 13:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Hårstad | | V55 | By skytterlag | 2 | Asbjørn Hårstad | | V55 | By Skytterlag | 3 | Roar Forfot | | 5 | Byskytterlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Tore Veie | | 5 | Rissa | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 15.05.10 kl. 14:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jarle Tronstad | | 2 | Leksvik | 2 | Daniel Dretvik | | 4 | Leksvik | 3 | Ole Grumdal | | V55 | Leksvik | 4 | Oddmund Rognli | | V55 | Leksvik | 5 | Hans Tronstad | | V55 | Leksvik | 6 | Trond Tronstad | | V55 | Leksvik | 7 | Harald Lysvand | | V55 | Leksvik | 8 | Øyvind Damås | | V55 | Leksvik |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|