Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje Grundnes | | J | Nedre Målselv | 2 | Ledig | | | | 3 | Marius Levang | | ER | Tromsø | 4 | Ledig | | | | 5 | June Jørgensen | | J | Falken | 6 | Ledig | | | | 7 | Malvin Nyborg | | R | Bjerkvik | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 17.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sturle Haugland | | V73 | Bardu | 2 | Oddbjørn Helberg | | V73 | Bardu | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Jan-Morten Strømseth Rygh | | ER | Ullensaker |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 18.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Lars Torgersen | J | R | Falken | 7 | Malvin Nyborg | | V65 | Bjerkvik | 8 | Øystein Hagfoss | | J | Tromsø Skytterlag | 9 | Emma Hagfoss | | ER | Tromsø Skytterlag | 10 | Regine Hagfoss | | ER | Tromsø Skytterlag |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Truls Pedersen | | ER | Lakselvdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Idar Isaksen | | V65 | Gisund Skytterlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 19.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 09.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marthe Olsen | | J | Nedre Målselv | 2 | Einar Sollie | | V65 | Nedre Målselv | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 10.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 10.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Knut Knutsen | | V73 | Øvre Målselv | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frantz Kristensen | | V73 | Brøstadbotn | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 12.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 12.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 13.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 14.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 14.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Brandser | | V73 | Gisund | 2 | Kalle Karlsen | | V73 | Gisund | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Lockert | | 3 | Balsfjord | 2 | Ken Bråthen | | 2 | Balsfjord | 3 | Hårik Frydenlund | | 3 | Balsfjord | 4 | Tore J Hansen | | V55 | Balsfjord | 5 | Tom-A Kvande | | 1 | Balsfjord | 6 | Bjørn Jonny Rognli | | V55 | Storfjord | 7 | Helge Jørgensen | | 2 | Falken | 8 | Jostein Rubbås-Risvik | | 4 | Øvre Målselv | 9 | Magnus Bergstad | | 3 | Nedre Målselv Skytterlag | 10 | Bror Bjerkemo | | 1 | Storfjord | 11 | øystein Ditlefsen | | 4 | Lakselvdal | 12 | Steinar Bjørkeng | | 4 | Bardu | 13 | Ørjan Strømseth Rygh | | 4 | Ullensaker |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 17.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje Olsen | | V55 | Vestre Målselv | 2 | Erik-Inge Larsen | | 4 | Lakselvdal | 3 | Raymond Eliassen | | 5 | storteinnes | 4 | Ledig | | | | 5 | Tore Nilsen | | 5 | Storfjord | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Aleksander Pedersen | | 5 | Bjerkvik | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 18.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stein-Hugo Berntsen | | 5 | Målselv | 2 | Helge Henriksen | | 2 | Tromsø Skytterlag | 3 | Marit Hagfoss | | 2 | Tromsø Skytterlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Kenneth Lamo | | 1 | Vestre målselv | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Knut-Einar Rubbås | J | 5 | Øvre Målselv |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Børre Pedersen | | 1 | Lakselvdal | 2 | Ole Jakob Olsen | | V55 | Tromsø | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 18.06.10 kl. 19.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole-Reidar Olsen | | 4 | Lakselvdal | 2 | Fredrick Bjerke | | 4 | Oslo Østre | 3 | Sverre Brovoll | | 5 | Oslo Østre | 4 | Kurt Eirik Bekkevold | | 5 | Oslo Østre | 5 | Helge Norberg | | 5 | Oslo Østre | 6 | Lars Edvard Dalsbø | | 5 | Lakselvdal | 7 | Sverre Brovoll | | 5 | Oslo Østre Skytterlag | 8 | Ledig | | | | 9 | Torunn R. Seljevold | | 3 | Lakselvdal | 10 | Werner Seljevold | | 3 | Lakselvdal | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Fred Gaute Aarsandøy | | 5 | Bardu |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 09.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein-Erik Rognli | | V55 | Øvre Målselv | 2 | Olav Sletten | | V55 | Øvre Målselv | 3 | Jan Rydningen | | V55 | Øvre Målselv | 4 | Edvard Øvergård | | V55 | Øvre Målselv | 5 | Terje Rubbås | | V55 | Øvre Målselv | 6 | Asbjørn Tveit | | 3 | Vestre Målselv | 7 | Jim R Aronsen | | 4 | Saltdal | 8 | Per Steinar Nordmo | | V55 | Falken | 9 | Tor Arne Hansen | | 2 | Lakselvdal | 10 | Kine Nordmo-Stykket | | 4 | Falken | 11 | Cato Stykket | | 2 | Falken | 12 | Per Tveiten | | V55 | Bykle | 13 | Harald Olsen | | 4 | Nedre Målselv |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 10.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Støen | | 4 | Bardu | 2 | Herulf Berntsen | | V55 | Målselv skytterlag | 3 | Herdis Berntsen | | 2 | Målselv skytterlag | 4 | Frank Roar Berntsen | | 3 | Målselv skytterlag | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Sigbjørn Henriksen | | 4 | Øvre Målselv |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 10.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Aage Andreassen | | 3 | Bjerkvik | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsgeir Lingrasmo | | 4 | Lakselvdal | 2 | Halgeir Myhre | | 4 | Lakselvdal | 3 | Ingolf Mortensen | | 3 | Lakselvdal | 4 | Arvid Eriksen | | 3 | Lakselvdal | 5 | Britt Karin Myrslett | | 4 | Tromsø | 6 | Tore Knutl Larsen | | 4 | Tromsø | 7 | Edel Vekve | | 4 | Tromsø | 8 | Birgitte Solberg | | 4 | Falken | 9 | Jan Erik Strømseng | | 1 | Falken | 10 | Torvald Gamst | | 1 | Brøstadbotn | 11 | Silje Djupen | | 4 | Lakselvdal | 12 | Tor-Erik Fossli | | 5 | Målselv | 13 | Peter Lakselvnes | J | 2 | Lakselvdal |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 12.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Jenssen | | 4 | Lyngen | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 12.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Birger Solbakken | | 3 | Nedre Nordreisa | 2 | Pål Fredriksen | | V55 | Nedre Nordreisa | 3 | Are Klevstad | | 3 | Skjervøy | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 13.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Dagfinn Skavdal | | V55 | Tromsø skytterlag | 2 | Tor Jostein Jenssen | | 4 | Vestre Målselv | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 14.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 19.06.10 kl. 14.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Bertil Winje | | V55 | Nedre M%C3%A5lselv | 2 | Per Ivar Emanuelsen | | 4 | Tromsø | 3 | Kjell Arild Høgda | | 5 | Tromsø | 4 | Ledig | | | | 5 | Trond Are Henriksen | | V55 | Nedre Nordreisa | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav Grundnes | | 3 | Nedre Målselv | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|