Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 16:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Fana | 2 | Eivind Schrødahl | | 5 | stavanger | 3 | Egil Time | | 4 | Time | 4 | Ellen Marie Time | | J | Time | 5 | Helena Hansen | | A | Gann | 6 | Nils Seldal | J | 5 | Klepp |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hermann Wathne Tveit | | R | Gann | 2 | Mathias Wathne Tveit | | J | Gann | 3 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 4 | Helge Tveit | | 4 | Gann | 5 | Svein Terje Johannessen | J | J | Gann | 6 | Kristoffer Bødtker | J | A | Gann |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 18:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jarle Kvinen | | J | Gann | 2 | Reidar Sviland | | V55 | Gann | 3 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 4 | Mari Tjelta | | R | Gjesdal | 5 | Tore Tjelta | | ER | Gjesdal | 6 | Harald Hansen | | 1 | Gann |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Line Rødland | | A | Klepp | 2 | Tore Rødland | | R | Klepp | 3 | Hege Rødland | | ER | Klepp | 4 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 5 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 6 | Hole Ivar | | V55 | Klepp |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Camilla Rødland | | 4 | Klepp | 2 | Anne Margrethe Kyllingstad | | 5 | Gjesdal | 3 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 4 | Norunn Aa Strand | | 2 | Klepp | 5 | Thea Aa Strand | | J | Klepp | 6 | Helge Sverre Strand | | 4 | Klepp |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 19:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Kyllingstad | | V65 | Gjesdal | 2 | Geir Holten | | 2 | Gjesdal | 3 | Stian Gyland | | J | Egersund | 4 | Jan Helge Gyland | | J | Egersund | 5 | Østebrød Erik | | J | Egersund | 6 | Rune Heng | J | 3 | Stavanger |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 20:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsmund Idland | | V65 | Gjesdal | 2 | Katrine Idland | | 4 | Gjesdal | 3 | Pål Aslak Idland | | 5 | Gjesdal | 4 | Kjell Strand Hovland | | A | Egersund | 5 | Geir Bødtker | | V55 | Gann | 6 | Tor Oftedal | | V65 | Gjesdal |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 26.10.10 kl. 21:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirunn Ø. Søyland | | ER | Gjesdal | 2 | Svein Kå. Søyland | | ER | Gjesdal | 3 | Anders Lomeland | | 4 | Gjesdal | 4 | Ådne Ø. Søyland | | ER | Gjesdal | 5 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 6 | Hans Samuelsen | | 4 | Gann |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 16:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Ove Svela | | 3 | Bjerkreim | 2 | Ståle Svela | | 4 | Bjerkreim | 3 | Per Inge Gravdal | | 4 | Bjeikreim | 4 | Steve Øverland | | 5 | Gann | 5 | Sjur Øverland | | J | Gann | 6 | Paul Vaule | | V55 | Hå |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 2 | Sondre Hansen | | ER | Gann | 3 | Arne Espedal | | J | Gann | 4 | Øyvind Espedal | | J | Gann | 5 | Aage Espedal | | 4 | Gann | 6 | Trygve Espedal | J | R | Gann |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 18:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Løvø | | ER | Stavanger | 2 | Christian Schrødahl | | ER | Stavanger | 3 | David Grande | | ER | Stavanger | 4 | Kristian Henriksen | | R | Stavanger | 5 | Andreas Kristiansen | | ER | Stavanger | 6 | Kristian Løvø | J | 4 | Stavanger |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor-Werner Carlsson | | 3 | Stavanger | 2 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 3 | Elisabeth Bakke | | 3 | Egersund | 4 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund Skytterlag | 5 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund | 6 | klaus vikeså | | 4 | Bjerkreim |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vegard Blien Sjoveian | | 4 | Flikka | 2 | Heidi Håheller | | 1 | Jørpeland | 3 | Wenke Blien | | 5 | Flikka | 4 | Geir Sjoveian | | 2 | Flikka | 5 | Kristine Ostrem | | ER | Flikka | 6 | Mikal Fonneland | | R | Jørpeland |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 19:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Scheie | | ER | Time | 2 | Stein Erik Sørskår | | A | Jørpeland | 3 | Linn Christine Vatland | | A | Jørpeland | 4 | Jon Olav Håheller | | A | Jørpeland | 5 | Nora Fonneland | | A | Jørpeland | 6 | Kenneth Melberg | | ER | Jørpeland |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 20:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Pål Augedal | | J | Hå | 2 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 3 | Sindre Olai Myhre | | ER | Jørpeland | 4 | Roald Geir Fjelde | | 4 | Jørpeland | 5 | Stine Holta | | J | Jørpeland | 6 | Sven Egil Holta | | 4 | Jørpeland |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 27.10.10 kl. 21:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roger Holen | | 1 | Hå | 2 | Johan Holen | | V55 | Hå | 3 | May Elin Frøyland | | 5 | Lyngdal | 4 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 5 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 6 | Steinar Skoland | | 5 | Lyngdal |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 16:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anette Thingbø | | ER | Time | 2 | Halvor Amdal | | V73 | Gann | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Tonje Anita Gjesdal | | J | Klepp | 6 | Henrik Oma | | A | Time |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabeth Berge | | V55 | Stavanger | 2 | Brit Elin Ree | | A | Time | 3 | Jan Atle Ree | | R | Time | 4 | Jardar Aarekol | | R | Klepp | 5 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 6 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 18:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan Berge | | V55 | Stavanger | 2 | Marius Myklebust | | 4 | Egersund | 3 | HØYLAND Terje | | 4 | Time | 4 | Kari Aarekol | | 1 | Klepp | 5 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 6 | Frode Kloster | | 5 | Rennesøy |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 2 | Einar Tunheim | | 5 | Hå Skytterlag | 3 | Einar Johansen | | 5 | Time | 4 | Sindre Tunheim | | ER | Hå Skytterlag | 5 | Folke Helle | | 2 | Finnøy | 6 | Nils Seldal | J | 5 | Klepp |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 3 | Time | 2 | Halvar Austvoll | | V55 | Klepp | 3 | olav fuglestad | | 4 | time | 4 | ole førland | | V73 | time | 5 | Bjørn a Jerstad | | V55 | Klepp | 6 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 19:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Cathrine Fossdal | | 3 | Greipstad | 2 | Torgeir Jåtun | | 5 | Greipstad | 3 | Daniel Sørli | | 5 | Greipstad | 4 | Peter Sørli | | 5 | Greipstad | 5 | 1 2 | | A | Klepp | 6 | 3 4 | | A | Klepp |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 20:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje Hareland | | 4 | Gjesdal | 2 | Christian Lindø | | 1 | Egersund | 3 | Dybing Jarle | | A | Egersund | 4 | john k øglænd | | 2 | gjesdal | 5 | 5 6 | | A | Klepp | 6 | 7 8 | | A | Klepp |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 28.10.10 kl. 21:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | svein rune gramstad | | 2 | gjesdal | 2 | christer gramstad | | J | gjesdal | 3 | frode idland | | 2 | gjesdal | 4 | stig kartevoll | | 2 | gjesdal | 5 | frank idland | J | J | gjesdal | 6 | espen kartevoll | J | J | gjesdal |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|