Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 2 | June Kvandal | | ER | Røldal | 3 | Linn Kvandal | | R | Røldal | 4 | Cato Kallevåg | | 5 | Haugesund | 5 | Sigve Vik | | 3 | Odda |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Åkre | | 4 | Odda | 2 | Olav Nesheim | | 2 | Odda | 3 | Andreas Nymark Solheim | | ER | Stord | 4 | Espen Nymark Solheim | | 3 | Stord | 5 | Rune Samuelsen | | 4 | Stord |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Halvar Sævareid | | 3 | Skjold Skytterlag | 2 | Svein Terje Ohm | | 4 | Skjold Skytterlag | 3 | Anders Walde Mikkelson | | 4 | Stord | 4 | Geir Mikkelson | | 1 | Stord | 5 | Olav Bauge | | V73 | Stord |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Cato Kallevåg | | 3 | Haugesund | 3 | Espen Thoresen | | 3 | Haugesund | 4 | Olav Bjelland | | V73 | Haugesund | 5 | Terje G. Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Paul Haugen | | V65 | Sævareidfjorden | 2 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 3 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 4 | Chris Andre Fauske | | 4 | Strandebarm | 5 | Harald Brekke | | 4 | Strandebarm |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddvar Steine | | V65 | Norheimsund og Øystese | 2 | Fady Saad Elias | | A | Sand/Suldal | 3 | Tormod Moe | | 4 | Sand/Suldal | 4 | Alf Daniel Skåre Grov | | 3 | Sand/Suldal | 5 | Magnar Skåre Grov | | R | sand/suldal |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Kambo | | V55 | Stavanger | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | h%C3%A5kon leganger | | V55 | rosendal | 2 | Ledig | | | | 3 | Espen Kambo | | 4 | Stavanger | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | h%C3%A5kon leganger | | V55 | rosendal | 2 | Natalie Apeland | | R | Sand/Suldal | 3 | Liva Rakel Hiim Ritland | | R | Sand/Suldal | 4 | Anette Svensen | J | R | Sand/Suldal | 5 | Arvid Tufta | | 4 | Rosendal |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Gunvald Hamre | | 3 | Røldal | 2 | Olaf Solbakken | | V65 | Røldal | 3 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal | 4 | Eyvind Bjørsvik | | V55 | Askøy | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Tor Eivind Gilje | | 3 | Bremnes | 4 | Jakob Gilje | | 3 | Bremnes | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 12.02.11 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Henrik Jordal | | 5 | Bremnes | 2 | Jonny Innvær | | 4 | Bremnes | 3 | Anna Innvær | | A | Bremnes | 4 | Oda Innvær | | R | Bremnes | 5 | Geir Innvær | | ER | Bremnes |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Rørvik | | 4 | Husnes | 2 | Frode Markhus | | 4 | Husnes | 3 | Leiv Håkon Kaldestad | | 1 | Husnes | 4 | Bjørn Inge Eik Gjerde | | ER | Husnes | 5 | Eirik Skogseth | | ER | Husnes |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne jr Wollheim | | 5 | Omvikdalen | 2 | Frank Vik | | 5 | Omvikdalen | 3 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo | 4 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 5 | Jan Thingvoll | | V65 | Sand/Suldal |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 2 | Per K Måkestad | | V55 | Aga og Vikebygd | 3 | Lars M Nå | | 3 | Aga og Vikebygd | 4 | Olav Frøystein | | V73 | Odda | 5 | Ola J. Nærheim | | V55 | Sand/Suldal |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Tveiten | | V55 | Bykle | 2 | Andreas Eikeland | | ER | Sveio | 3 | Zack Ruben Sele | | ER | Sveio Skytterlag | 4 | Martin H. Eikenæs | | J | Sveio Skytterlag | 5 | Erling Ellingsen | | J | Sveio Skytterlag |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand/Ølve | 2 | Marius Knutsen | | R | Sveio Skytterlag | 3 | Andreas Erve | | V65 | Sveio Skytterlag | 4 | Karl A. Knutsen | | V65 | Sveio Skytterlag | 5 | Marius Johannessen | | A | Karmøy |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henrik Nordal | | A | Karmøy | 2 | Ole Jørgen Madsen | | A | Karmøy | 3 | Heidi Anita Holmqvist | | A | Karmøy | 4 | Abdiel Torbjørnsen | | A | Karmøy | 5 | Omer Sandhåland | J | A | Karmøy |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 2 | Jarle Madsen | | 1 | Karmøy | 3 | Kjell Arvid Sandhåland | | 1 | Karmøy | 4 | Kjell Roar Fredheim | | 1 | Karmøy | 5 | Arvid Torbjørnsen | J | 1 | Karmøy |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Rosseland | | ER | Karmøy | 2 | Olav Martin Øvretveit | | ER | Karmøy | 3 | Sveinung Ådland | | ER | Karmøy | 4 | Simon Helgesen | | ER | Karmøy | 5 | Beate Aas | | ER | Karmøy |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Sletten | | 2 | Karmøy | 2 | Kristine Liknes | | J | Karmøy | 3 | Anders Leknes | | J | Karmøy | 4 | Thomas Bråthen | | J | Karmøy | 5 | Andreas Madsen | | R | Karmøy |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 13.02.11 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan M Ellingsen | | V55 | Karmøy | 2 | Arve Sevland | | 4 | Karmøy | 3 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 4 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 5 | Kjell Liknes | | 3 | Karmøy |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|