Liste over påmeldte
JENTER 5 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
JENTER 6 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
JENTER 7 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150663BET | Ida Bråten | J7 | Nittedal il | | 150730 | Erle Yrvin | J7 | Nittedal IL | |
JENTER 8 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150286BET | Hedda Hoel | J8 | NIL | | 150539 | Vilde Sørlie | J8 | NIL | | 150744 | Thelma Olea Gaarder | J8 | Nittedal | | 150767 | Sigrid Svegården | J8 | NIL | |
JENTER 9 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150664BET | Thea Bråten | J9 | Nittedal | |
JENTER 10 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150336 | Emma Sofie Karlsnes | J10 | Nittedal IL | | 150540 | Kaja Sørlie | J10 | NIL | |
JENTER 11 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
JENTER 12 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150666BET | Marie Bråten | J12 | Nittedal il | |
JENTER 13 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
JENTER 14 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
JENTER 15 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
JENTER 16 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
GUTTER 6 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150413BET | Sivert Olsen Ask | G6 | NIL | | 150492BET | John Inalu | G6 | Nittedal | | 150745 | Marius Helbostad | G6 | Nittedal | | 150779BET | Markus Retteråsen Hansen | G6 | Nittedal | |
GUTTER 7 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
GUTTER 5 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
GUTTER 8 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150266BET | Filip Bijl | G8 | Nittedal IL | | 150399BET | Nerheim Jon Trygve | G8 | nittedal il | | 150781 | Niklas Retteråsen Hansen | G8 | Nittedal | |
GUTTER 9 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150396BET | Vidar Lie | G9 | Nittedal IL | | 150752BET | Fredrik Aas Jensen | G9 | NIL | |
GUTTER 10 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150244 | Trym Fjørtoft Fjellstad | G10 | Nittedal IL | | 150287BET | Eirik Hoel | G10 | NIL | | 150782 | Christoffer Retteråsen Hansen | G10 | Nittedal | |
GUTTER 11 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150400BET | Nerheim Odd Martin | G11 | nittedal il | | 150596BET | Erik Ihlen Andersen | G11 | NIL SKI | |
GUTTER 12 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 150243 | Vetle Fjørtoft Fjellstad | G12 | Nittedal IL | |
GUTTER 13 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
GUTTER 14 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
GUTTER 15 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
GUTTER 16 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
MENN 18 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
MENN 19-20 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
MENN 17 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
DAMER 18 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
DAMER 17 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
DAMER 19-20 ÅR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
DAMER SENIOR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
MENN SENIOR SKICROSS | NR | Navn | Klasse | Lag | | 149658BET | André Fredriksen | MS | Nittedal IL | | 149948BET | Harald Martinsen | MS | Nittedal IL | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|