Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 2 | Nora Grønsdal | | R | Tysse | 3 | Nikolai Nordvik | | ER | Tysse | 4 | Svert Grønsdal | | J | Tysse | 5 | Einar Rosnes | | V65 | Herdla | 6 | Arne J Seim | | V65 | Seim | 7 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 8 | Anders Myking | | V73 | Osterøy skyttarlag |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Markus Gjelsvik Løtveit | | R | Osterøy | 3 | Ledig | | | | 4 | Adrian Hanstveit Hjellvik | | J | Osterøy | 5 | Ledig | | | | 6 | Anna Vedå | | ER | Osterøy | 7 | Ledig | | | | 8 | Vanja Vedå | J | J | Osterøy |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ådne Eide | | A | Os | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 2 | Paul Haugen | | V65 | Sævareidfjorden | 3 | Nils Lysen | | V73 | Tørvikbygd | 4 | Harald Brekke | | J | Strandebarm | 5 | Lars Kristian Holt | | A | Strandebarm | 6 | Andreas Brekke | | R | Strandebarm | 7 | Ledig | | | | 8 | Aleksander Bråten | | J | Tørvikbygd |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Linn Kvandal | | R | Røldal | 2 | June Kvandal | | ER | Røldal | 3 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 4 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 5 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 6 | Gunnvald Smaadal | | V73 | Os | 7 | Karsten Totland | | V65 | Riple | 8 | Johannes Kartveit | | V65 | Meland |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 2 | KJELL LANGELAND | | V73 | TYSSE | 3 | Gunnbjørg Ågotnes | | V65 | Sartor | 4 | Ansgar Øye | | V73 | Tørvikbygd | 5 | Martin Haugsgjerd Eikenæs | | J | Sveio Skyttarlag | 6 | Ledig | | | | 7 | Malvin Ågotnes | | V65 | Sartor | 8 | Ole Kristian Ågotnes | | R | Sartor |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvard Vik | | R | Strandvik | 2 | Magnus Soltvedt | | A | Strandvik | 3 | Grethe Soltvedt | | R | Strandvik | 4 | Solveig Kristin Håvik | | R | Strandvik | 5 | Martin Sundvor | | R | Strandvik | 6 | Hilde Soltvedt | | ER | Strandvik | 7 | Torbjørn Håvik | | ER | Strandvik | 8 | Leigland Magnar | | V65 | Odda |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1045 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigurd Våge | | V65 | Vareld | 2 | Einar Tveit | | V73 | Vareld | 3 | Marius Vatnøy | | ER | Seim | 4 | Ledig | | | | 5 | kaspar richartsen | | A | fana | 6 | jan rune Wilmann | | R | fana | 7 | Siren Marie Wilmann | | ER | fana | 8 | Kim Andre Wilmann | J | J | fana |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kenneth Tysse Lundblad | | R | Osterøy | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Gudmund Arne Lilletveit | | ER | Voss | 6 | Tonje Gorm-Hansen Tøsdal | | R | Os | 7 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 8 | Tommy Gorm-Hansen Tøsdal | | J | Os |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1215 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Steinar Eidsvik | | V73 | Os | 2 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 3 | Siri Byrkje Mjånes | | R | Voss | 4 | Mats Byrkje Mjånes | | J | Voss | 5 | Magne Stokke | | V73 | Bruvik | 6 | Åshild Kvarekvål | | J | Voss | 7 | Nils Lidtun | | V65 | Åsane/Hordvik | 8 | Oddbjørn Lekven | | V73 | Åsane/Hordvik |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Morten Røssland | | V65 | Husnes | 2 | Kåre Helland | | V65 | Husnes | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lothe | | V73 | Jondal | 2 | Kåre Jørgen Underhaug | | J | Jondal | 3 | Torleif Storhaug | | V65 | Jondal | 4 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 5 | Knut Olde | | V73 | Voss | 6 | Lars N Himle | | V73 | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar seim | | V73 | Åsane/hordvik | 2 | Kjell Fredriksen | | V65 | åsane/hordvik | 3 | Sondre Bru | | ER | Lindås | 4 | Sondre Titland | | ER | Lindås | 5 | Tvedt Hans | | V65 | Seim | 6 | Ledig | | | | 7 | Olav Kristensen | | V73 | Herdla | 8 | Arne Kartveit | | V65 | Meland |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1515 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elise Velsvik Stien | | J | Herdla | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ole Magnus Høysæter | | J | Tysse | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trond Nordvik | | 5 | Tysse | 2 | Therese Pettersen | | 3 | Tysse | 3 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 4 | Ove Haugland | | 5 | Åsane/Hordvik | 5 | Jan Sætrum | | V55 | Åsane/Hordvik | 6 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 7 | Arvid Steinsland | | 2 | Norheimsund og Øystese | 8 | Eyvind Bjørsvik | | V55 | Askøy | 9 | Sigmund Våge | | 4 | Vareld | 10 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 11 | h%C3%A5kon leganger | | V55 | rosendal | 12 | Trond Andersen | | 4 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirik Blindheim | | 5 | seim | 2 | Kjartan Huldal | | 5 | Åsane/Hordvik | 3 | Harald Kvåle | | 3 | Jondal | 4 | Ivar Kvåle | | 1 | Jondal | 5 | Ledig | | | | 6 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Borge | | 5 | Bruvik | 2 | Erlend Seilen | | 3 | Bruvik | 3 | Ledig | | | | 4 | Kristian Uglehus | | V55 | Mundheimsdalen | 5 | Åse Kristin Uglehus | | 2 | Mundheimsdalen | 6 | Einar Garvik | | V55 | Åsane/Hordvik | 7 | Leif Tillung | | V55 | Voss | 8 | Frank Storhaug | | 3 | Jondal | 9 | Bjarne Sollesnes | | 4 | Jondal | 10 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 11 | Knut Magne Bjørnestad | | V55 | Meland | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Johannes Bakke | | 4 | Strandebarm | 2 | Arthur Kaarstad | | 5 | Osterøy | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 6 | Ann Kristin Bråten | | 3 | Tørvikbygd | 7 | Ledig | | | | 8 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 9 | Øystein Kårstad | | 4 | Vareld | 10 | Magne Lysen | | 5 | tørvikbygd | 11 | Ledig | | | | 12 | Berge Legland | | V55 | Seim |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Arne Fossberg | | 4 | Bergen Nordre | 3 | Knut Åkre | | 4 | Odda | 4 | Ledig | | | | 5 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | hatlen ole kristian | | 2 | aga og vikebygd | 9 | Lars M Nå | | 3 | Aga og Vikebygd | 10 | Ledig | | | | 11 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 12 | Per K Måkestad | | V55 | Aga og Vikebygd |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.06.11 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 2 | Ledig | | | | 3 | Torbjørn Landro | | V55 | Sartor | 4 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 5 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 6 | Niclas Øye | | 5 | Tørvikbygd | 7 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 8 | Ledig | | | | 9 | Stig Jarle Trefall | | 3 | Norheimsund & Øystese | 10 | Fausk Per | | 2 | Omvikdalen | 11 | Fausk Tore Huse | | 2 | Omvikdalen | 12 | Magnus Ågotnes | | 4 | Fana |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erik Vik | | 4 | Strandvik | 2 | Ingelin Stålesen | | 1 | Etne Skyttarlag | 3 | Sveinung Steine | | 3 | Etne Skyttarlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1045 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Nedland | | 4 | Haugesund | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ottar Steinstø | | 1 | Sem | 2 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 3 | Frode Nævdal | | 5 | Åsane/Hordvik | 4 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 5 | Kjartan Huldal | | 5 | Åsane/Hordvik | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 3 | Os | 12 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1215 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Silje Merete Steinstø | | 1 | Sem | 2 | Stig Martin Stokke | J | 3 | Bruvik | 3 | Ledig | | | | 4 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 5 | Ledig | | | | 6 | Ann-Othilie Helgesen Væhle | | 3 | Voss | 7 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 8 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand/Ølve | 9 | Atle Presthus | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 10 | Ingebjørn Lønning | | 5 | Hatlestrand og Ølve | 11 | Øyvind Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 12 | Geir-Wiggo Dale | | 4 | Os |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 2 | Ledig | | | | 3 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 4 | Ledig | | | | 5 | Åsta Løberg Bakke | | 4 | Os | 6 | Ledig | | | | 7 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 8 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Morten Skogly | | 3 | Lindås | 2 | Anders Korneliussen | | 4 | Lindås | 3 | Sigmund Dybedokken | | 4 | voss | 4 | Idar Wergeland | | 5 | Lindås | 5 | Eldfrid Aase Gjerald | | 4 | Voss | 6 | Marit Hefte | | 5 | Hovet og Hol | 7 | Arild Brodahl | | 5 | Hovet og Hol | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 11.06.11 kl. 1515 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjetel Berentsen | | 5 | Askøy | 2 | Harald Grytaas | | V55 | Osterøy | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Erik Mjelde | | 3 | Os | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Cato Kallevåg | | 3 | Haugesund | 12 | Magne Høysæter | J | 2 | Tysse |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|