Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 16:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Brit Elin Ree | | A | Time | 2 | Jøran Bokn | | ER | Time | 3 | Terje Høyland | | 4 | Time | 4 | Frode Kloster | | 5 | Rennesøy | 5 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy | 6 | Jan Atle Ree | | ER | Time |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsmund Idland | | V73 | Gjesdal | 2 | Odd Pettersen | | V73 | Gjesdal | 3 | Tor Oftedal | | V65 | Gjesdal | 4 | Harald Kambo | | V55 | Stavanger | 5 | Olav Kyllingstad | | V65 | Gjesdal | 6 | Halvor Amdal | | V73 | Gann |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 18:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 2 | Katrine Idland | | 5 | Gjesdal | 3 | Pål Aslak Idland | | 5 | Gjesdal | 4 | Kjell S. Hovland | | 5 | Gjesdal | 5 | Anette Thingbø | | J | Time | 6 | Geir Bødtker | | V65 | Gann |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 2 | Ken Øystein Handeland | | R | Finnøy Skytterlag | 3 | Folke Helle | | 2 | Finnøy Skytterlag | 4 | Mathias Wathne Tveit | | 3 | Gann | 5 | Tore Tjelta | | ER | Gjesdal | 6 | Mari Tjelta | | R | Gjesdal |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ellen Marie Time | | J | Time | 2 | Helge Tveit | | 3 | Gann | 3 | Hermann Wathne Tveit | | R | Gann | 4 | Egil Time | | 4 | Time | 5 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 6 | Jens Martin R. Skadberg | J | ER | Egersund |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 19:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Cathrine Fossdal | | 4 | Greipstad | 2 | Torgeir Jåtun | | 5 | Greipstad | 3 | Marte Skisland | | 4 | Greipstad | 4 | Peter Sørli | | 5 | Greipstad | 5 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 6 | Rune Heng | J | 3 | Stavanger |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 20:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Melvin Berggård | | V55 | Egersund | 2 | May Elin Frøyland | | 5 | Lyngdal | 3 | Steinar Skoland | | 5 | Lyngdal | 4 | Marie Asbjørnsen | | ER | Stavanger | 5 | Anders Asbjørnsen | | J | Stavanger | 6 | Ingeborg Frantzen | | ER | Stavanger |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 25.10.11 kl. 21:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Arve Strømstad | | 5 | Oslo Østre | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 16:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 2 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 3 | Einar Johansen | | 5 | Time | 4 | ole førland | | V73 | time | 5 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 6 | Sandra Knutsen | | A | Klepp |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Rune Gramstad | | 2 | Gjesdal | 2 | Christer Gramstad | | 4 | Gjesdal | 3 | Stig Kartevoll | | 2 | Gjesdal | 4 | Frode Idland | | 2 | Gjesdal | 5 | Espen Kartevoll | J | 2 | Gjesdal | 6 | Frank Idland | J | 4 | Gjesdal |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 18:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 2 | Anders Leknes | | J | Karmøy | 3 | Kjell Roar Fredheim | | 1 | Karmøy | 4 | Heidi Anita Holmqvist | | ER | Karmøy | 5 | Beate Aas | | ER | Karmøy | 6 | Kristoffer Bødtker | J | ER | Gann |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marius Myklebust | | 5 | Egersund | 2 | Christian Lindø | | 2 | Egersund | 3 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 4 | Elisabeth Bakke | | 3 | Egersund | 5 | Tor-Werner Carlsson | | 4 | Stavanger | 6 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 2 | Hege Rødland | | ER | Klepp | 3 | Tore Rødland | | R | Klepp | 4 | Kari Aarekol | | 1 | Klepp | 5 | Jardar Aarekol | | R | Klepp | 6 | olav fuglestad | | 5 | time |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 19:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 4 | Time | 2 | Sivert Skår | | 2 | Time | 3 | Wenke Blien | | 5 | Flikka | 4 | Geir Sjøveian | | 2 | Flikka | 5 | Bjørn A Jerstad | | V65 | Klepp | 6 | Hans Samuelsen | | 4 | Gann |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 20:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Karsten Øglænd | | 3 | Gjesdal | 2 | Kristian Lunde | | V73 | Klepp | 3 | Stig Andre Rødland | | 1 | klepp | 4 | Ivar Ueland | | 5 | Klepp | 5 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 6 | Halvar Austvoll | | V65 | Klepp |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 26.10.11 kl. 21:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Pål Augedal | | 3 | Hå | 2 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 3 | Charlotte Taanevig | | 5 | Farsund | 4 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund | 5 | Siv Tone Rossevatn | | 2 | Øvre Eiken | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 16:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reidar Sviland | | V55 | Gann | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 18:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Daniel Sørli | | 5 | Greipstad | 2 | Jan Ståle Ulvesad | | A | Hjelmeland | 3 | Eirikur Poulsen | | A | Hjelmeland | 4 | Andres Skår | | V65 | Hjelmeland | 5 | Harald Hansen | | 1 | Gann | 6 | Sondre Hansen | | ER | Gann |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 18:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Camilla S Rødland | | 4 | Klepp | 2 | Line Rødland | | A | Klepp | 3 | Eivind Schr%C3%B8dahl | | 5 | stavanger | 4 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Fana | 5 | Kenneth Kaastad | | 3 | Os | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fredrik Mysse | | ER | Sokndal | 2 | Cathrine Fossdal | | 4 | Greipstad | 3 | Daniel Sørli | | 5 | Greipstad | 4 | Øyvind Espedal | | ER | Gann | 5 | Arne Espedal | | J | Gann | 6 | Trygve Espedal | | R | Gann |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 19:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sindre Tunheim | | ER | Hå | 2 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 3 | Roger Holen | | 1 | Hå | 4 | Johan Holen | | V55 | Hå | 5 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 6 | Thomas Mong | J | 2 | Egersund |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 20:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 2 | Ledig | | | | 3 | Torbjørn Mong | | V65 | Egersund | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 21:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 27.10.11 kl. 21:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|