Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henrik husebø Kristiansen | | J | Fana | 2 | Martin Sundvor | | R | Strandvik | 3 | Hilde Soltvedt | | J | Strandvik | 4 | Solveig Kristin Håvik | | ER | Strandvik | 5 | Håvard Vik | | R | Strandvik |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddbjørn Lekven | | V73 | Åsane/Hordvik | 2 | Nils Lidtun | | V65 | Åsane/Hordvik | 3 | Einar Garvik | | V65 | Åsane/Hordvik | 4 | Silje Flotve | | J | Norheimsund og Øystese | 5 | Arne Klette | | V65 | Borstrondi |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 18:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Endre Traavik | | R | Hatlestrand Ølve | 2 | Ledig | | | | 3 | Andreas Tveiten | | V73 | Tørvikbygd | 4 | Sigurd Våge | | V73 | Vareld | 5 | Einar Tveit | | V73 | Varaeld |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 19:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Res Jond | | R | Jondal | 2 | Res2 Jond | | R | Jondal | 3 | Res3 Jond | | R | Jondal | 4 | Res4 Jond | | R | Jondal | 5 | Res5 Jond | | R | Jondal |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 19:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Vorland | | V65 | Bømlo | 2 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 3 | Paul Haugen | | V65 | S%C3%A6vareidfjorden | 4 | Morten %C3yeflaten | | A | Strandebarm | 5 | Leif Malvin Hjelmevoll | | J | Vosss |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 09:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjetil Skår | | R | Tørvikbygd | 2 | Kristi Skår | | ER | Tørvikbygd | 3 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 4 | Nils Lysen | | V73 | Tørvikbygd | 5 | Einar Monsen | | V73 | Etne Skytterlag |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 09:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirik Fausk | | ER | Kvinnherad | 2 | Maxi Zimmermann | | J | kvinnherad | 3 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 4 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 5 | Steinar Eidsvik | | V65 | Os |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 10:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Stokke | | V73 | Bruvik | 2 | Guro N%C3%A6s | | J | Kvinnherad | 3 | Kåre Kroka | | V65 | Kvinnherad | 4 | Audun Fossberg | | ER | Kvinnherad | 5 | Jens Petter Fossberg | | J | Kvinnherad |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 2 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 3 | Steinar Carson | | V65 | Fana | 4 | Karsten Totland | | V65 | Riple | 5 | Arnold Haugen | | V73 | Fana |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Kristensen | | V73 | Herdla | 2 | Bjørkedal Anita | | R | Sartor | 3 | Reidar Dahle | | V65 | Os | 4 | Ludvig Indrebø | | V65 | Farnes | 5 | henrik husebø kristiansen | | J | fana |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 12:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ludvig Indrebø | | V65 | Farnes | 2 | Aadland Markus Andreas | | A | Tysse | 3 | Karl Arne Haugsvær | | R | Meland | 4 | Henrik Øvretveit | | J | Meland | 5 | Even Olsvoll | J | J | Meland |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Victoria Lilleås | | ER | Jondal | 2 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 3 | Sander Engevik | | ER | Stord | 4 | Siri Engevik | | J | Stord | 5 | Linn Kvandal | | ER | Røldal |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johan Linga | | V65 | Norheimsund og Øystese | 2 | Morten Røssland | | V65 | Husnes | 3 | Håkon Bjørn Førland | | V65 | Husnes | 4 | Kåre Helland | | V65 | Husnes | 5 | June Kvandal | | J | Røldal |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 14:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elise Velsvik Stien | | J | Herdla | 2 | Daniel Kleiven | | J | Herdla | 3 | Ivar Seim | | V73 | Åsane/Hordvik | 4 | Stefan Veivåg | J | J | Herdla | 5 | Henrik Eilertsen | J | J | Herdla |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Rosnes | | V65 | Herdla | 2 | Eyvind Bjørsvik | | V65 | Askøy | 3 | Solveig Solbakken | | V65 | Herdla | 4 | Kjell Fredriksen | | V65 | Åsane/Hordvik | 5 | Gudmund Arne Lilletveit | | J | Voss |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nora Grønsdal | | ER | Tysse | 2 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 3 | Sondre Bru | | J | Lindås | 4 | Sivert Grønsdal | | J | Tysse | 5 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse |
100M m Lag 17 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 16:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddvar Eikemo | | V65 | Os skyttarlag | 2 | Tonje G-H Tøsdal | | ER | Os Skytterlag | 3 | Alexander Blokzijl | | R | Jondal | 4 | Brigitte Blokzijl | | R | Jondal | 5 | Åshild Kvarekvål | | J | Voss |
100M m Lag 18 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Gunnbjørg Ågotnes | | V65 | Sartor | 2 | Reidar Kleivkås | | V65 | Ullensvang | 3 | Malvin Ågotnes | | V65 | Sartor | 4 | Ole Martin Halvorsen | | R | Bergen | 5 | Ole Kristian Ågotnes | | R | Sartor |
100M m Lag 19 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lothe | | V73 | Jondal | 2 | Bernadette Blokzijl | | ER | Jondal | 3 | Knut O Olde | | V73 | Voss | 4 | Ludvig Indrebø | | V65 | Farnes | 5 | Andreas eeum | | V65 | Farnes |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Erik Vik | | 4 | Strandvik | 3 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 4 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand/Ølve | 5 | Oddmund kristiansen | | 1 | Fana | 6 | Ledig | | | | 7 | Geir Mikkelson | | 2 | Stord | 8 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stig Jarle Trefall | | 3 | Norheimsund & Øystese | 2 | Ørjan Ure | | 3 | Os | 3 | Ledig | | | | 4 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd | 5 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 6 | Ann-Kristin S Bråten | | 3 | Tørvikbygd | 7 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 18:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eide Britt | | 4 | Tørvikbygd | 2 | Ledig | | | | 3 | Ragnhild Eide Ure | | 5 | Os | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 19:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Res Jond | | 1 | Jondal | 2 | Res2 Jond | | 1 | Jondal | 3 | Res3 Jond | | 1 | Jondal | 4 | Res4 Jond | | 1 | Jondal | 5 | Res5 Jond | | 1 | Jondal | 6 | Aleksander Bråten | | 4 | Tørvikbygd | 7 | Niclas Øye | | 5 | Tørvikbygd | 8 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 19:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 2 | Henry Øye | | 4 | Tørvikbygd | 3 | Reidar Våge | | 3 | Vareld | 4 | Øystein Kårstad | | 4 | Vareld | 5 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 6 | Chris André Fauske | | 4 | Strandebarm | 7 | Ole Johannes Bakke | | 3 | Strandebarm | 8 | Harald Brekke | | 4 | Strandebarm |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 09:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jakob Eide | | 4 | Tørvikbygd | 2 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 3 | Res3 Tvb | | 1 | Tørvikbygd | 4 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareidfj. | 5 | Therese Pettersen | | 4 | Tysse | 6 | Trond Nordvik | | 5 | Tysse | 7 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 8 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 09:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Jr Wollheim | | 5 | Kvinnherad | 2 | Håkon Leganger | | V55 | Husnes | 3 | Per Fausk | | 2 | Kvinnherad | 4 | Tore Fausk | | 2 | Kvinnherad | 5 | Leif Skeie | | 1 | Kvinnherad | 6 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Kvinnherad | 7 | Arvid Refsdal | | 4 | Fana | 8 | Aksel Brodahl | | 5 | Fana |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 10:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirik Blindheim | | 5 | Seim | 2 | Arvid Tufta | | 4 | Kvinnherad | 3 | Håvard S. Eik | | 3 | Kvinnherad | 4 | Kjetil Mehl | | 3 | Kvinnherad | 5 | Dagfinn Mehl | | 4 | Kvinnherad | 6 | Jens Åge Fossberg | | 3 | Kvinnherad | 7 | Ørjan Sjo | | 4 | Høylandsbygd | 8 | Arnt Orholm | | 2 | Kvinnherad |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Borge | | 5 | Bruvik | 2 | Andreas Seilen | | 5 | Bruvik | 3 | Erlend Seilen | | 5 | Bruvik | 4 | Runar Borge | | 4 | Bruvik | 5 | Ronny Langhelle | | 4 | Bruvik | 6 | Elisabet E. Næs | | 2 | Kvinnherad | 7 | Lars Johan Næs | | 2 | Kvinnherad | 8 | Stig Martin Stokke | J | 3 | Bruvik |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frode Kristensen | | 5 | Herdla | 2 | Torbjørn Landro | | 4 | Sartor | 3 | Johannes Seim | | 5 | SEIM | 4 | Bjørkedal Egil | | 3 | Sartor | 5 | Bjørkedal Einar | | 4 | Sartor | 6 | Tor Egil Gjerde | | 4 | Os | 7 | Nils Heradstveit | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Andreas Gjerde | | 4 | Os |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 12:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Atle Presthus | | V55 | Hatlestrand & Ølve | 2 | Øyvind Lønning | | 5 | Hatlestrand & Ølve | 3 | Ingebjørn Lønning | | 5 | Hatlestrand & Ølve | 4 | Daniel Austegard | | 5 | Meland | 5 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 6 | Stian Meland | | 5 | Meland | 7 | Knut Magne Bjørnestad | | V55 | Meland | 8 | arvid steinsland | | 2 | norheimsund og øystese skytterlag |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Grytaas | | V55 | Osterøy | 2 | Jens Tore Engevik | | 5 | Stord | 3 | Arne Engevik | | 5 | Stord | 4 | Eilev Åsen | | V55 | Jondal | 5 | Cathrine Davikne | | 3 | Os | 6 | Øystein Lilleås | | 3 | Jondal | 7 | Helge Eidsvik | | 4 | Os | 8 | Anstein E#idsvik | | 4 | Os |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frode Markhus | | 4 | Husnes | 2 | Kai E. Dale | | 4 | Husnes | 3 | Leiv Håkon Kaldestad | | 2 | Husnes | 4 | Gunnar Røssland | | 2 | Husnes | 5 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 6 | Elisabeth Aadland Vaagsbø | | 4 | Fana Skytterlag | 7 | Aadland Håkon O | | 4 | Tysse | 8 | Ketil Faugstad | | 2 | Sartor |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 14:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Tveiten | | V55 | Bykle skyttarlag | 2 | Øystein Ådlandsvik | | V55 | Herdla | 3 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 4 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 5 | Nils Gunvald Hamre | | V55 | Røldal | 6 | Jonny Innvær | | 4 | Bremnes | 7 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal | 8 | Vibeke Bøe | | 3 | Herdla |
300M m Lag 15 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marianne Lilletveit | | 3 | Granvin | 2 | Kjartan Huldal | | 5 | Åsane/Hordvik | 3 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 4 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 5 | Birgit Rønningen | | 5 | Åsane/Hordvik | 6 | Elisabeth Skudalsnes | | 5 | Åsane/Hordvik | 7 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/Hordvik | 8 | Trond Andresen | | 5 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 16 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 2 | Øystein Kvarekvål | | 1 | Voss | 3 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø | 4 | Tore Iversen | | V55 | Åsane/Hordvik | 5 | Ove Haugland | | 5 | Åsane/Hordvik | 6 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 7 | Frode Nevdal | | 5 | Åsane/Hordvik | 8 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund |
300M m Lag 17 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 16:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 2 | Frode Nævdal | | 5 | Åsane/Hordvik | 3 | Elisabeth Skudalsnes | | 5 | Åsane/Hordvik | 4 | Vegard Solhaug | | 5 | Åsane/Hordvik | 5 | Alex Blokzijl | | 1 | Jondal | 6 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik skytterlag | 7 | Åmund Kolltveit | | 3 | Strandebarm | 8 | Idar Wergeland | | 5 | Lindås |
300M m Lag 18 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Even Lund | | V55 | Ullensvang | 2 | Bjarne Sandvik | | V55 | Knipenborg | 3 | Sigmund Dybedokken | | 4 | Voss | 4 | Eldfrid Aase | | 4 | Voss | 5 | Jon Skjerve | | 4 | Voss | 6 | Ingrid Blokzijl | | 1 | Jondal | 7 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 8 | Olav Ludvig Håbrekke | | 3 | Strandebarm |
300M m Lag 19 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Riple | | 3 | Fana | 2 | Øystein Haugland | | 5 | Fana | 3 | Leif Tillung | | 3 | Voss | 4 | Magnus Ågotnes | | 5 | Sartor | 5 | Svein Halvorsen | | 4 | Bergen | 6 | Thomas Halvorsen | | 3 | Bergen | 7 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 8 | Berge Legland | | V55 | Seim |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|