Liste over påmeldte
Jenter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196200BET | Alva Munch | J8 | Stabekk Alpin | | 196234BET | Mie Hammer | J8 | Stabæk | | 196676BET | Ingelin Marie Vogt | J8 | Stabæk Alpin | | 196698BET | Cornelia Nystrøm Rasmussen | J8 | Heming | | 196888BET | Maisen Holst Rasmussen | J8 | Stabæk Alpin | | 197005BET | Christina Mortensen | J8 | LIL Alpin | | 197015 | Thilde Duus Haanes | J8 | Stabæk | | 197117BET | Jesper Dolva | J8 | stabæk alpin | | 197130 | Henrik Hay | J8 | Haslum Alpin | | 197209BET | Ninni Spone | J8 | Heming | |
Gutter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196517 | Aleksander Berg Torpe | G8 | Stabæk Alpin | | 196802 | Ole Marius Rygh | G8 | Ready | | 196816BET | Filip Fladmoe Halvorsen | G8 | Stabæk Alpin | | 196840BET | Leo Enerhaug Egge | G8 | Stabæk Alpin | | 196858BET | Markus Benjaminsen | G8 | Stabæk | | 196864BET | Teo Borge Yngland | G8 | Stabæk Alpin | | 196914 | Olav Simonsen | G8 | Ready | | 196954BET | Andreas Kaasa | G8 | Stabæk | | 196989BET | Johannes Bakkevig | G8 | Heming | | 197050BET | Stephan Borgen Mork | G8 | BSK | | 197107BET | Kjell Conrad Ulrichsen Vigsnæs | G8 | heming | | 197118BET | Jesper Bjertnæs | G8 | Stabæk | | 197129 | Mathias Sardo | G8 | Stabæk | | 197210BET | Fabian Spone | G8 | Heming | | 197242BET | Andreas Brindem | G8 | Stabæk Alpin | | 197265BET | Stian Jonassen | G8 | Stabæk Alpin | | 197305BET | Michael Malling | G8 | Heming | | 197309 | Filip Letting Solheim | G8 | Stabæk Alpin | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196354BET | Filippa Galligani | J9 | Heming | | 196767BET | Emilie Rønnestad Brodwall | J9 | Stabæk | | 196949BET | Julie Kahrs Andersen | J9 | BSK Alpint | | 197024 | Ellie Rønnestad Nærbø | J9 | Stabekk | | 197029BET | Ena Bull Foss | J9 | Bærum | | 197133BET | Hedda Brandt | J9 | Haslum | | 197190BET | Johanne Matheson | J9 | BSK | | 197239 | Linnea Vie Olesen | J9 | Fossum | | 197249 | Elphi Røed | J9 | HEMING | | 197260BET | Ellie Nærbø | J9 | stabekk | | 197295BET | Mathilde Bugge | J9 | Ready | | 197315 | Mathilde Røhne | J9 | Haslum il | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196527BET | Peder Lunder | G9 | Stabæk | | 196658BET | Anders Langfeldt | G9 | Asker | | 196784BET | Mathias Fredriksen | G9 | Heming | | 196860BET | Fusdahl Knut Herman | G9 | BSK | | 196871BET | Johannes Sellæg | G9 | Ready | | 196889BET | Jonathan Holst Rasmussen | G9 | Stabæk Alpin | | 196960BET | Andreas Waldjac Honerud | G9 | Stabæk Alpin | | 196991BET | Rasmus Bakkevig | G9 | Heming | | 197022BET | Fredrik Dugstad | G9 | Stabæk | | 197025BET | Ola Karlsen Sagerud | G9 | Stabekk | | 197040 | Axel Hovde | G9 | Stabæk Alpin | | 197106BET | Victor Ulrichsen Vigsnæs | G9 | heming | | 197111 | Casper Bakke Hagen | G9 | asker | | 197132BET | Casper Bakke Hagen | G9 | Asker | | 197149 | Jens H. Blymke | G9 | BSK | | 197171BET | Iver Bull Langehaug | G9 | BSK | | 197189BET | Eric Yverås | G9 | Bærum | | 197202 | Hans Jacob Scheie | G9 | STABÆK | | 197211 | Andreas Berner Karlsen | G9 | Bærum Skiklubb | | 197252 | Sverre Nergaard | G9 | Heming IL | | 197254BET | Sverre Nergaard | G9 | Heming | | 197280BET | Fredrik Unhjem Johansen | G9 | Asker Skiklubb | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196273BET | Ella Grieg Teigland | J10 | Stabæk | | 196351 | Jenny Storaker Skogmo | J10 | Stabæk Alpin | | 196371BET | Mathilde S-i Nordhus | J10 | Heming IL | | 196952BET | Emilie Kaasa | J10 | Stabæk | | 197044BET | Elina Bakkevig Moen | J10 | Stabæk Alpin | | 197198BET | Runa Andreassen Kollien | J10 | Asker SK | | 197207BET | Karmen Spone | J10 | Heming | | 197212 | Jenny Storaker Skogmo | J10 | Stabæk | | 197299BET | Jenny Louise Ugelstad | J10 | stabæk alpin | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196174BET | Meyer Syver-August | G10 | Heming | | 196176BET | Sebastian Samuel Meyer | G10 | Heming | | 196199BET | Andreas Munch | G10 | Stabekk Alpin | | 196235BET | Aksel Hammer | G10 | Stabæk | | 196453 | Moritz Langenberg | G10 | Stabæk alpin | | 196655BET | Nicolai Wold-Pedersen | G10 | BSK | | 196677BET | Theodor Mikal Vogt | G10 | Stabæk Alpin | | 196760BET | Ola Vorkinn | G10 | Fossum | | 196904BET | Fredrik Finnøy | G10 | Ready | | 196958 | Lukas Benestad | G10 | HASLUM | | 197028BET | Hans Herman Nergaard | G10 | BSK | | 197049BET | Henrik Borgen Mork | G10 | BSK | | 197131BET | Henrik Hay | G10 | Haslum | | 197150 | Filip Ragnhildstveit | G10 | Haslum | | 197151BET | Filip Ragnhildstveit | G10 | Haslum | | 197176BET | Skjoldmo Alexander H. | G10 | Stabæk Alpin | | 197203BET | Nicholas Auren | G10 | Fossum | | 197291BET | Ultveit Vegard | G10 | Stabekk | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196528BET | Cathinka Lunder | J11 | Stabæk | | 196768BET | Josephine Rønnestad Brodwall | J11 | Stabæk | | 196891BET | Hannah Skogstad Rønningen | J11 | Stabæk Alpin | | 196893BET | Mie Hognestad | J11 | Stabæk Alpin | | 196988BET | Madeleine Lien | J11 | BSK | | 196992BET | Emilie Bakkevig | J11 | Heming | | 197004BET | Thea Mortensen | J11 | LIL Alpin | | 197120BET | Emma Bjertnæs | J11 | Stabæk | | 197126BET | Veslemøy Hole | J11 | Stabæk | | 197308BET | Louise Wiborg Andersen | J11 | Stabæk Alpin | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 195908 | Gilbert Aubert | G11 | Ready | | 195928BET | Michael A. Mjaaseth | G11 | Lommedalen Alpin | | 196366BET | Tobias Kollevold Haakerud | G11 | Stabæk Alpin | | 196494BET | William Scheele | G11 | Ready | | 196828BET | Johannes Brady Stenhaugen | G11 | Stabæk Alpin | | 196861BET | Fusdahl Jonathan | G11 | BSK | | 196869BET | Simen Sellæg | G11 | Ready | | 196882BET | Fredrik Henni | G11 | Stabæk Alpin | | 197001BET | Mathias Høiby | G11 | Bærums Skiklub | | 197002BET | Morten Bjelland | G11 | bsk | | 197174BET | Herman Vellene | G11 | BSK | | 197204BET | Felix Freuchen | G11 | Stabekk | | 197208BET | Cesar Horn-Johannessen | G11 | BSK | | 197296BET | Andreas Bugge | G11 | Ready | | 197306 | Felix Letting Solheim | G11 | Stabæk Alpin | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196454 | Stina Langenberg | J12 | Stabæk Alpin | | 196675BET | Hanna Klakegg | J12 | Ready | | 196699BET | Josephine Nystrøm Rasmussen | J12 | Heming | | 196772BET | Victoria Nordvik | J12 | Heming | | 196841BET | Maja Enerhaug Egge | J12 | Stabæk Alpin | | 196852 | Victoria Nordvik | J12 | Heming | | 196941 | Erle Mehren | J12 | Heming | | 197037 | Nora Hovde | J12 | Stabæk Alpin | | 197156BET | Emma Cecilie Sørensen | J12 | Heming IL | | 197159BET | Victoria Kloster Havnegjerde | J12 | Stabæk | | 197172BET | Nora Bull Langehaug | J12 | BSK | | 197181 | Maya Murstad Lucatelli | J12 | Stabæk Alpin | | 197255BET | Martine Aarnes | J12 | BSK | | 197257BET | Kari Anne Schancke Ask | J12 | BSK | | 197264BET | Josephine Hermine Grys | J12 | Asker Skiklubb | | 197271BET | Nora Børsum | J12 | Heming | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 195934BET | August Gran Olsen | G12 | Ready | | 196241BET | Peder Mørk Skogstad | G12 | Heming | | 196785BET | Marius Fredriksen | G12 | Heming | | 196899 | Magnus Berge Styren | G12 | stabæk alpin | | 196955BET | Fredrik August Straume | G12 | Ready | | 196968BET | Anders Utheim Ulven | G12 | Heming | | 196979 | Victor Kraknes | G12 | Stabekk | | 196980 | Oliver Fielding | G12 | Stabæk | | 197018BET | Julius Mondschein | G12 | Kjelsås | | 197023BET | Sindre Dugstad | G12 | Stabæk | | 197135BET | Sondre Brandt | G12 | Haslum | | 197157 | Maximilian Wiik | G12 | Bsk | | 197158BET | Maximilian Wiik | G12 | BSK | | 197183 | Berg Haakon | G12 | Stabæk | | 197194BET | Nicolai Selte | G12 | Heming | | 197235BET | Vegar Dahl Frislie | G12 | Stabæk Alpin | | 197240 | Oskar Vie Olesen | G12 | Fossum | | 197245BET | Elias Håkonsen | G12 | Fossum IF | | 197311 | Martin Røhne | G12 | Haslum IL | |
Jenter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196883BET | Martine Henni | J13 | Stabæk Alpin | | 196894BET | Maren Skogstad Rønningen | J13 | BSK | | 197134 | Cornelia Karlsson | J13 | BSK | | 197139BET | Sofie Røed | J13 | BSK | |
Gutter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196934BET | Fridtjof Følstad Lund | G13 | Ready | | 197103BET | Kristoffer Alfredsen | G13 | Stabæk Alpin | | 197205BET | Alexander Auren | G13 | Fossum | | 197236 | Harald Utheim | G13 | Stabæk Alpin | | 197247 | Jeppe Holm Raggàn | G13 | Stabæk IF | | 197248BET | Jeppe Holm Raggàn | G13 | Stabæk IF | |
Jenter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196274BET | Tora Grieg Teigland | J14 | Stabæk | | 196374BET | Anna Hillestad Christensen | J14 | Stabæk Alpin | | 196827BET | Gina Brady Stenhaugen | J14 | Stabæk Alpin | | 197270BET | Jenny Rygh | J14 | Stabæk | | 197278BET | Fia Viksjø | J14 | Stabekk alpin | | 197310BET | Kathrine Wiborg Andersen | J14 | Stabæk Alpin | |
Gutter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196365BET | Simon Kollevold Haakerud | G14 | Stabæk Alpin | | 197035BET | Herman Barman-Jenssen | G14 | Asker Skiklubb | | 197136BET | Markus Emil Straume | G14 | Ready | | 197162BET | Jonas Kloster Havnegjerde | G14 | Stabæk | | 197206BET | Joachim Freuchen | G14 | Stabekk | | 197213BET | Oscar Richardsen | G14 | Fossum | | 197297 | Jannik Ugelstad | G14 | stabæk alpin | | 197300BET | Jannik Ugelstad | G14 | stabæk alpin | | 197316 | Christian Råstad Knudsen | G14 | Fossum Alpin | |
Jenter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196659BET | Alexander Langfeldt | G16 | Asker | | 196729BET | Nicolai Staavi | G16 | Fossum | |
Jenter 17-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 17-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 196996BET | Hjalmar Bjørgan | G17 | Stabæk FIS | | 197268BET | Alexander Grys | G17 | Asker Skiklubb Alpint | | 197307BET | Vilhelm Richardsen | G17 | Stabæk alpin | |
Jenter 30-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 30-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 40-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 40-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 50-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 50-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 60-100 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 60-100 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|