Liste over påmeldte
Jenter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 233474BET | Julie Mathilde Orholm | J8 | Heming IL | | 233685BET | Martine Sjurseth Wold | J8 | Haslum Alpint | | 233754BET | Hedevig Arnesen | J8 | Krødsherad IL | | 234247 | Eirik Storvik | J8 | Stabæk Alpin | | 234363BET | Henrik August Kristensen | J8 | Stabæk Alpin | | 234416BET | Mia Gaare Høie | J8 | Stabæk Alpin | | 234418BET | Emma Gaare Høie | J8 | Stabæk Alpin | | 234424 | Nicoline Malling | J8 | Heming | | 234451BET | Mali Riset | J8 | Stabæk | | 234546BET | Elise Høegh | J8 | Stabæk IF | | 234549BET | Frida Hepsøe | J8 | Haslum | | 234584BET | Nadine Hagan | J8 | Fossum Alpin | | 234639BET | Ingrid Lykke Kildahl | J8 | BSK | | 234693BET | Tuva Ultveit | J8 | Stabæk Alpin | | 234697BET | Nicoline Malling | J8 | Heming | | 234790BET | Thea Wærsten | J8 | Stabæk Alpin | |
Gutter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231751BET | William Marwell-Hauge | G8 | Stabæk Alpin | | 232089BET | Steffen Stornæs | G8 | Lommedalen | | 232565 | Håkon Harlem Henriksen | G8 | Haslum | | 232566 | Martin Harlem Henriksen | G8 | Haslum | | 233473BET | Herman Fredrick Orholm | G8 | Heming IL | | 233508BET | Thomas Rødningen | G8 | Stabæk Alpin | | 233777BET | Oliver Cavallar Hoel | G8 | Stabæk | | 233786BET | Carl Oliver Lien | G8 | Heming IL | | 233916BET | Arthur Richardsen | G8 | Stabæk alpin | | 234140BET | Teodor Lurås | G8 | Stabæk alpin | | 234174BET | Mathias Ribe Pedersen | G8 | Stabæk alpin | | 234207BET | Maximillian Sartz-Lunde | G8 | Heming | | 234235BET | Stian Lunder | G8 | Stabæk Alpin | | 234237 | Henrik Berg | G8 | Stabæk | | 234266BET | Christopher Weiss | G8 | Stabæk | | 234268BET | Sebastian Weiss | G8 | Stabæk | | 234275BET | Simen Ansteinsson-Flatvad | G8 | Stabæk | | 234316BET | Christoffer Reinholdtsen | G8 | Haslum Alpin | | 234332BET | Henrik Wroll-Evensen | G8 | Heming | | 234353BET | Aksel Heieren | G8 | Haslum Alpin | | 234364BET | Anders Fosmo Havlvorsen | G8 | | | 234420 | Leo Bull Foss | G8 | BSK | | 234421BET | Leo Bull Foss | G8 | BSK | | 234422BET | Mikkel Sommerseth | G8 | Bærums Skiklub | | 234436BET | Nicholai Schanke Ask | G8 | BSK | | 234475BET | Tobias Stubsrud | G8 | Heming | | 234483BET | Mathias Hemminghytt | G8 | LIL Alpin og Freeski | | 234490BET | Aleksander Brindem | G8 | Stabæk | | 234492BET | Max Enerhaug Egge | G8 | Stabæk Alpin | | 234516BET | Edward Bjertnæs | G8 | stabæk | | 234543BET | Lars Filseth | G8 | LIL alpin | | 234577BET | Frank Paul | G8 | Stabæk | | 234583BET | Håkon Tendø Zwaig | G8 | asker skiklubb | | 234640BET | Andreas Bror Kildahl | G8 | BSK | | 234653BET | Benjamin Wiik | G8 | Haslum | | 234739BET | Magnus Møkleby Aasebø | G8 | Stabæk | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231981BET | Mie Hammer | J9 | Stabæk | | 232350BET | Ida Finckenhagen Feen | J9 | stsbæk | | 233000BET | Nora Elise Vangsnes | J9 | Stabæk | | 233639 | Nellie Aabech | J9 | Stabæk Alpin | | 233929BET | Mia Øde Snekkersveen | J9 | Asker | | 234019BET | Malin Bjerkestrand | J9 | Asker Skiklubb | | 234085BET | Eva Unhjem Johansen | J9 | Asker Skiklubb | | 234177 | Thea Vist | J9 | Asker Skiklubb | | 234183BET | Hanna Hjelle | J9 | LIL | | 234233 | Victoria Helsem | J9 | Asker | | 234254 | Frida Bakkevig Moen | J9 | Fossum IF | | 234356BET | Synnes Linnea Alsaker | J9 | Fossum | | 234412BET | Alette Bryde | J9 | Stabæk | | 234449BET | Ninni Spone | J9 | Heming | | 234455BET | Thea Marie Riset | J9 | Stabæk | | 234557 | Natalia Hinholm | J9 | Haslum | | 234645BET | Andrea Berg-Ingebrigtsen | J9 | Stabæk Alpin | | 234806 | Emilie Krogstad Lønn | J9 | Stabæk | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232207 | Sivert Moskaug | G9 | Asker Skiklubb | | 232672BET | Michael Malling | G9 | Heming | | 233176BET | Leon Loco Knudsen | G9 | IRS | | 233755BET | Mikkel Arnesen | G9 | Krødsherad IL | | 233787BET | Johan Oscar Lien | G9 | Heming IL | | 234143BET | Stener Døhlen | G9 | BSK | | 234472BET | Mikkel Leegaard Barstad | G9 | Stabæk | | 234473BET | Henrik Leegaard Barstad | G9 | Stabæk | | 234484BET | Fredrik Hemminghytt | G9 | LiL Alpin og Freeski | | 234644BET | Mikkel Schoubye | G9 | Haslum | | 234696BET | Carl Sebastian Flaaten | G9 | Heming | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231988BET | Ingelin Marie Vogt | J10 | Stabæk Alpint | | 232680 | Angelina Sanders | J10 | Haslum Alpin | | 233415 | Pernille Thorsby | J10 | Heming | | 234020BET | Iselin Bjerkestrand | J10 | Asker Skiklubb | | 234038BET | Ida Ragnhildstveit | J10 | Haslum | | 234042BET | Cornelia Nystrøm Rasmussen | J10 | Heming | | 234166BET | Alva Munch | J10 | Stabæk Alpin | | 234199BET | Celia Sophia Davies | J10 | Asker skiklubb | | 234201BET | Emily Sartz-Lunde | J10 | Heming | | 234240BET | Christina Mortensen | J10 | LIL Alpin & Freeski | | 234440 | Marthe Henriksen Dingsør | J10 | Stabæk | | 234464BET | Maisen Holst Rasmussen | J10 | Stabæk Alpin | | 234506BET | Marthe Henriksen Dingsor | J10 | Stabæk | | 234648BET | Letitzia Wiik | J10 | Haslum | | 234694BET | Gyri Ultveit | J10 | Stabæk Alpin | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232009 | Oscar Lorange | G10 | Stabæk | | 232108BET | Kristian Andenæs Axelsen | G10 | Stabæk | | 232393BET | Teo Borge Yngland | G10 | Stabæk | | 232687BET | Filip Letting Solheim | G10 | Stabæk alpin | | 232877 | Bødvar Thor Gudmundsson | G10 | Haslum | | 233165BET | Aleksander Berg Torpe | G10 | Stabæk alpin | | 233365BET | Mathias Halvorsen | G10 | Heming | | 233509BET | Andreas Kaasa | G10 | Stabæk | | 233753BET | Felix Astrup | G10 | Heming | | 233776BET | Thomas Foss Einertsen | G10 | Asker skiklubb | | 234167BET | Linus Stubsrud Johannessen | G10 | LIL ALpin og Freeski | | 234283BET | Vegard Etterdal | G10 | LIL Alpin og Freeski | | 234359BET | Aslak Renolen | G10 | Asker Skiklubb | | 234413BET | Laurits Bryde | G10 | Stabæk | | 234450BET | Fabian Spone | G10 | Heming | | 234471BET | Felix Garff-Sponheim | G10 | Heming | | 234476BET | Oskar Ekjord | G10 | heming | | 234491BET | Andreas Brindem | G10 | Stabæk | | 234494BET | Leo Enerhaug Egge | G10 | Stabæk Alpin | | 234518BET | Jesper Bjertnæs | G10 | stabæk | | 234544BET | Henrik Filseth | G10 | LIL Alpin | | 234565BET | Axel Clerambault | G10 | Haslum | | 234588BET | Martin Tendø Zwaig | G10 | asker skiklubb | | 234606BET | Oscar Lorange | G10 | Stabæk | | 234637BET | Tord Rustand | G10 | Asker skiklubb alpin | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 233193 | Filippa Galligani | J11 | Heming | | 233853BET | Mathilde Greibrokk | J11 | Stabæk | | 233993BET | Emilie Rønnestad Brodwall | J11 | Stabæk | | 234173BET | Julie Kahrs Andersen | J11 | BSK | | 234419BET | Ena Bull Foss | J11 | BSK | | 234481BET | Kornelia Wang Larsen | J11 | LIL Alpin | | 234510BET | Hedda Solberg Spiten | J11 | Kongsberg if Alpin | | 234569BET | Mathilde Røhne | J11 | Haslum | | 234783BET | Johanne Matheson | J11 | BSK | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231752BET | Christopher Marwell-Hauge | G11 | Stabæk Alpin | | 233380BET | Anders Langfeldt | G11 | Asker skiklubb | | 234033 | Nils Christian Eriksen | G11 | Haslum | | 234044BET | Filip Fladmoe Halvorsen | G11 | Stabæk Alpin | | 234050BET | Noah Steen-Andreassen | G11 | Asker | | 234058BET | Sebastian Tinholt | G11 | Asker Skiklubb Alpin | | 234088BET | Fredrik Unhjem Johansen | G11 | Asker Skiklubb | | 234106BET | Lunder Peder | G11 | Stabæk | | 234294BET | Sverre Nergaard | G11 | Heming IL | | 234445BET | Casper Bakke Hagen | G11 | Asker | | 234465BET | Jonathan Holst Rasmussen | G11 | Stabæk Alpin | | 234582BET | Sebastian Hagan | G11 | Fossum Alpin | | 234638 | Emil Chaigneau Steen | G11 | Haslum | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232334 | Emilie Rønnestad Brodwall | J12 | Stabæk | | 232595 | Jenny Louise Ugelstad | J12 | Stabæk | | 233510BET | Emilie Kaasa | J12 | Stabæk | | 234003 | Jenny Storaker Skogmo | J12 | Stabæk Alpin | | 234009BET | Sofie Hjelle | J12 | LIL | | 234039 | Maren Bache-Wiig | J12 | IL Heming | | 234100BET | Line Sofie Monsen | J12 | BSK | | 234139BET | Anniken Lurås | J12 | Stabæk Alpin | | 234162BET | Helene Hove Bjerge | J12 | Lommedalen Alpin og Freeski | | 234198BET | Mie Helene Davies | J12 | Asker skiklubb | | 234202BET | Nicoline Sartz-Lunde | J12 | Heming | | 234246BET | Fredrikke Finne | J12 | Heming | | 234360BET | Rakel Renolen | J12 | Asker Skiklubb | | 234453BET | Karmen Spone | J12 | Heming | | 234540BET | Hedda Bjarøy Rolén | J12 | Heming | | 234559 | Ella Grieg Teigland | J12 | stabæk alpin | | 234561BET | Ella Grieg Teigland | J12 | Stabæk alpin | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231982BET | Aksel Hammer | G12 | Stabæk | | 231995BET | Theodor Mikal Vogt | G12 | Stabæk Alpint | | 232226BET | Nicholas Auren | G12 | Stabæk alpin | | 233275BET | Halvor Hille-Dahl Smebye | G12 | Stabæk | | 234041BET | Filip Ragnhildstveit | G12 | Haslum | | 234051 | Ola Kjellmo Vorkinn | G12 | Stabæk Alpint | | 234053BET | Ola Kjellmo Vorkinn | G12 | Stabæk Alpin | | 234155BET | Normann Eidsvig Røkke | G12 | Asker | | 234168BET | Andreas Munch | G12 | Stabæk Alpin | | 234210BET | Alexander Nyhlen | G12 | stabekk Alpin | | 234231BET | Henrik Wildhagen Risan | G12 | Lil alpin | | 234318BET | Maximus Nilbrink | G12 | Haslum | | 234485BET | Andreas Hemminghytt | G12 | LiL Alpin og Freeski | | 234508BET | Valdemar Rokne | G12 | Haslum Alpin | | 234545BET | Axel Filseth | G12 | LIL Alpin | | 234550BET | Torius Hepøe | G12 | Haslum | | 234646BET | Nicolai Schoubye | G12 | Haslum | | 234695BET | Vegard Ultveit | G12 | Stabæk Alpin | | 234762BET | Skjoldmo Alexander | G12 | Halum | |
Jenter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 233994BET | Josephine Rønnestad Brodwall | J13 | Stabæk | | 234107BET | Cathinka Lunder | J13 | Stabæk | | 234232BET | Emilie Wildhagen Risan | J13 | Lil alpin | | 234357BET | Synnes Emelie Alsaker | J13 | Fossum | | 234519BET | Emma Bjertnæs | J13 | stabæk | | 234523BET | Louise Wiborg Andersen | J13 | Stabæk Alpin | | 234749BET | Matilde Kvaase-Wensaas | J13 | Lommedalen alpin og freeski | | 234754 | Matilde Kvaase -Wensas | J13 | LIL alpin og freeski | | 234764BET | Una Falck Halvorsen | J13 | Stabæk | |
Gutter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232098BET | Victor Kraknes | G13 | Stabæk Apint | | 232400BET | Sondre Lyssand | G13 | Stabæk Alpin | | 232689BET | Felix Letting Solheim | G13 | Stabæk | | 234077BET | Marius Ramstad Velta | G13 | Lommedalen | | 234149BET | Fredrik Henni | G13 | Stabæk Alpin | | 234284BET | Halvor Etterdal | G13 | LIL Alpin og Freeski | | 234365BET | Christoffer Fosmo Nyberg | G13 | Stabæk Alpin | | 234381BET | Johannes Stenhaugen | G13 | Stabæk Alpin | | 234409BET | Felix Freuchen | G13 | Stabæk | | 234414BET | Gilbert Andreas Aubert | G13 | Stabæk | | 234470BET | Håkon Rake | G13 | LIL Alpin&Freeski | | 234477BET | Jonathan Lindblad | G13 | Lommedalen alpin | | 234507BET | Peder Henriksen Dingsor | G13 | Stabæk | | 234558 | Morten Bjelland | G13 | bsk | | 234605BET | Morten Bjelland | G13 | bsk | | 234621BET | Magnus Rødseth | G13 | Stabæk | |
Jenter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232335 | Josephine Rønnestad Brodwall | J14 | Stabæk | | 234179BET | Julie Louise Ekjord | J14 | Stabæk Alpint | | 234352BET | Vicroria Kloster Havnegjerde | J14 | Stabæk | | 234355BET | Marte Hotvedt | J14 | Lommedalen alpin og freeski | | 234495BET | Maja Enerhaug Egge | J14 | Stabæk Alpin | | 234496BET | Nora Hovde | J14 | Stabæk Alpin | |
Gutter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231677 | Sondre Brandt | G14 | Haslum | | 233166BET | Mikkel Berg Torpe | G14 | Stabæk alpin | | 233854BET | William Greibrokk | G14 | Stabæk | | 234127 | Magnus Berge Styren | G14 | Stabæk | | 234253 | Haakon Berg | G14 | Stabæk | | 234339BET | Sondre Brandt | G14 | Haslum | | 234358BET | Oskar Vie Olesen | G14 | Fossum | | 234571BET | Martin Røhne | G14 | Haslum | | 234595 | Jeppe Oppegaard | G14 | BSK | | 234654BET | Maximilian Wiik | G14 | Bærum Skiklubb | |
Jenter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 233381BET | Anniken Langfeldt | J15 | Stabæk | | 234150BET | Martine Henni | J15 | Stabæk Alpin | |
Gutter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232239BET | Alexander Auren | G15 | Stabæk alpin | | 234145 | Kristoffer Alfredsen | G15 | Stabæk alpin | | 234216BET | Harald Walker Utheim | G15 | Stabæk Alpin | | 234531BET | Sixten Røsby Borgersen | G15 | Fossum IF | |
Gutter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232596 | Jannik Ugelstad | G16 | Stabæk | | 234404 | Jonas Kloster Havnegjerde | G16 | Stabæk | | 234410BET | Joachim Freuchen | G16 | Stabæk | |
Jenter 17-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 17-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 30-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 30-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 40-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 40-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 50-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 50-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 60-100 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 60-100 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|