Liste over påmeldte
Gutar 12-13år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260679 | Fredrik Galaaen Røthe | G 12-13 | Voss IL/Vossalangrenn | | 260684 | Eirik Gudbrandstuen | G 12-13 | Eldar | | 260685 | Vegar Gudbrandstuen | G 12-13 | Eldar | | 260728 | Markus Håheim | G 12-13 | Voss il | | 260735 | Marius Flatebø | G 12-13 | IL Vargar | | 260765 | Sander Gravelsæter Søreng | G 12-13 | Fana il | |
Gutar 14-15 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260401 | Daniel Hanstveit | G 14-15 | Mjøsdalen IL | | 260559 | Daniel Dukstad | G 14-15 | Voss IL/Vossalangrenn | | 260564 | Torjus Klette | G 14-15 | IL Ørnar | |
Gutar 16-17år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260646 | Olve Ure | G 16-17 | Voss IL | | 260673 | Eirik Midthjell Finne | G 16-17 | Voss il | | 260680 | Fredrik Galaaen Røthe | G 16-17 | Voss IL/Vossalangrenn | | 260695 | Jon Sterri Brekke | G 16-17 | Voss | | 260699 | Stian Klette | G 16-17 | IL Viljar | | 260767 | Sindre Hydle | G 16-17 | IL Viljar | | 260769 | Hans Tvilde | G 16-17 | Bjørgum IL | |
Gutar 18-19år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260748 | Anders Brakvatne Mjelde | G 18-19 | Noteam | | 260752 | Olav Jansen | G 18-19 | Voss IL | | 260761 | Tore Akerlie | G 18-19 | Voss IL | |
Jenter 12-13år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260403 | Anna Hanstveit | J 12-13 | Mjøsdalen IL | | 260404 | Emma Hanstveit | J 12-13 | Mjøsdalen IL | | 260730 | Marte Senderud Wæhle | J 12-13 | Voss il | | 260768 | Amalie Galaaen Røthe | J 12-13 | Voss IL/Vossalangrenn | | 260771 | Kristin Knapstad Tveite | J 12-13 | Eldar IL | |
Jenter 14-15år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260736 | Tiril Vestrheim Skjerven | J 14-15 | Bulken IL/Vossalangrenn | | 260766 | Maria Hydle | J 14-15 | IL Viljar | |
Jenter 16-17år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260774 | Mari Fareth Aas | J 16-17 | Voss IL | |
Jenter 18-19år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260690 | Tori Angell | J 18-19 | Odda IL | | 260734 | Eivor Vestrheim Skjerven | J 18-19 | Bulken IL/Vossalangrenn/NTG Geilo | |
Kvinner 20-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner 35-39år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260624 | Elisabeth Angermund-Vik | KV 35-39 | Varegg Fleridrett | | 260762 | Marit Tveite Bystøl | KV 35-39 | IL Eldar | |
Kvinner 40-44år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260772 | Silja Maria Gravelsæter | KV 40-44 | Fana IL | |
Kvinner 45-49år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner 50-54år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner 55-59år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner 60-64år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner 65-69år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner +70år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Menn 20-34år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260364 | Erling Hisdal | MS20-34 | IK Tjalve | | 260615 | Kjetil Andre Bjerkrheim | MS20-34 | Nesbyen IL Team Hallingdal | | 260618 | Torkel Ristebråten | MS20-34 | Team A - Mac/G Statoil | | 260619 | Bjarte Mørkve | MS20-34 | IL Eldar | | 260645 | Bjørn Herfindal | MS20-34 | Voss | | 260770 | Sindre Ure Søtvik | MS20-34 | IL Eldar | | 260773 | Erling Fagerbakke Fosse | MS20-34 | Voss IL | |
Menn 35-39år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260763 | Thor Espen Fugelsøy | MV 35-39 | Heiåhå | |
Menn 40-44år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260612 | Mark Harbun | MV 40-44 | Noteam | |
Menn 45-49år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Menn 50-54år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260613 | Tore Bjerkrheim | MV 50-54 | Team Sportsmanden Nesbyen | | 260696 | Dag Gunnar Brekke | MV 50-54 | Vossaspringar/ Voss BK | |
Menn 55-59år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Menn 60-64år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260757 | Ludvig Tennebekk | MV 60-64 | Varegg | |
Menn 65-69år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Menn +70år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Berre sykkel, kvinner | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Berre sykkel menn | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260675 | Arne Og Reidar Gilbakken | M sykkel | Eldar (tandem) | |
Berre rulleski kvinner | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260750 | Eivor Vestrheim Skjerven | Rulleski KV | Bulken IL | | 260751 | Tiril Vestrheim Skjerven | Rulleski KV | Bulken IL | | 260753 | Anniken Ravnå | Rulleski KV | Turn&idrf. Viking | |
Berre rulleski menn | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260647 | Olve Ure | Rulleski M | Voss IL | | 260749 | Anders Brakvatne Mjelde | Rulleski M | Noteam | | 260760 | Ingmar Leigland Njaa | Rulleski M | Kvam LSK | |
Trippelen menn | NR | Navn | Klasse | Lag | | 259238 | Bjarte Mørkve | Trippel M | Eldar IL | | 259685 | Torkel Ristebråten | Trippel M | Team A-MacG / Statoil | | 260614 | Tore Bjerkrheim | Trippel M | Team Sportsmanden Nesbyen | | 260616 | Kjetil Andre Bjerkrheim | Trippel M | Nesbyen IL Team Hallingdal | | 260746 | Olav Jansen | Trippel M | Voss IL | |
Trippelen kvinner | NR | Navn | Klasse | Lag | | 260764 | Jori Mørkve | Trippel KV | Eldar IL | |
Trimklasse utan tid | NR | Navn | Klasse | Lag | | 259646 | Jogeir Brattåker | Trimklasse | Skottegaten turn og løperforening | | 259647 | Ingrid Istad | Trimklasse | Skottegaten turn og løperforening | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|